Można powiedzieć, że historia jego pracy łączy się niejako z historią całej drużyny, bo też właśnie wspólnie z klubem stawiał swoje pierwsze kroki na futsalowych parkietach. O tym jak muzyka zależna jest od zawodników oraz jakie jest jego największe spikerskie marzenie opowiedział nam Dawid Klejna, spiker Constractu Lubawa.
(2020-08-06)
Długo mówiło się o tym w rozmowach kuluarowych, teraz przyszedł czas na oficjalną informację. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej wydał decyzję o fuzji Lidera Złotowo i Constractu Lubawa tym sposobem otworzył nowy rozdział Klubu Sportowego Constract, który do tej pory w seniorskiej piłce posiadał tylko zespół futsalowy.
(2020-08-01)
W dniach 24 - 26 lipca 2020 r. W Lubawie odbył się kolejny Camp Bramkarski w Futsalu. Udział w nim wzięło w sumie 10 uczestników. Zgłoszeń było o wiele więcej jednak ze względów szkoleniowych 10 bramkarzy to optymalna liczba jaką są w stanie ogarnąć trenerzy.
(2020-07-30)
Młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Constract przygotowują się do sezonu i rozgrywają sparingi na boisku w Lubawie i Iławie. W sobotę 25 lipca juniorzy młodsi po kolejnym sparingu, tym razem gościli w Lubawie starszych kolegów (junior starszy) z II-ligowego Sokoła Ostróda. Mecz rozegrany został w wymiarze czasowym 3 x 30 minut i zakończył się zwycięstwem młodych Konstruktorów 5-2.
(2020-07-29)
Podopieczni Szkółki od siedmiu lat podnoszą swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych i przygotowanych do prowadzenia zajęć piłkarskich trenerów UEFA A,B oraz C. Efektem tego są sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej
(2020-07-08)
W niedzielę 21.06.20 odbył się turniej Naki Cup dla rocznika 2010. Zespól z Constractu Lubawa zajął w nim 2 miejsce, przegrywając w finale po rzutach karnych z Mławianką Mława
(2020-06-23)
Znamy pary półfinałowe PP Gatta Active Futsal Team Zduńska Wola zagra z Clearex Futsal Chorzów, a BTS Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z KS Constract Lubawa. w półfinałach Pucharu Polski
(2020-05-29)
Już jutro dowiemy się z kim Constract Lubawa rozegra spotkanie półfinałowe Pucharu Polski w Futsalu. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, iż losowanie półfinału Pucharu Polski w Futsalu odbędzie się 29 maja 2020 r. (piątek) o godz. 15:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie.
(2020-05-28)
Nadszedł czas, żeby ogłosić to co od kilku dobrych tygodni wisiało w powietrzu. Koronawirus co prawda mocno pokrzyżował wszystkim szyki, ale tak jak bardzo zwolnił życie społeczne i gospodarcze tak bardzo przyspieszył sukces Constractu Lubawa, który już oficjalnie, w swoim debiutanckim sezonie Futsal Ekstraklasy zdobył srebrny medal ustępując tylko Mistrzom z ubiegłego roku: Rekordowi Bielsko Biała.
(2020-05-15)
Rozgrywki ligowe Futsal Ekstraklasy zostały przerwane na początku marca po rozegraniu osiemnastu kolejek, aby dokończyć sezon potrzeba by rozegrać ośmiu kolejek. Aktualnie trwa posiedzenie władz PZPN w sprawie rozwiązania problemu. Wszystko jednak na to wskazuje, że obecnego sezonu ligowego Futsal Ekstraklasy nie uda się jednak dokończyć. Prawdopodobnie ostateczna decyzja zapadnie w dniu dzisiejszym.
(2020-05-12)
Ponad pół tysiąca kilometrów drogi, ale było warto KS Constract w 1/2 Pucharu Polski Futsalu. Po dobrym meczu w którym dostali szansę wszyscy gracze KS Constract pewnie pokonał NEXX Goczałkowice 7-1.
(2020-03-11)
18 kolejka dla Constractu Lubawa wiązała się z kolejną daleką podróżą na południe Polski. Na Dolnym Śląsku na okupujących 3 pozycję w tabeli zawodników KS Constract czekała inna drużyna z czołówki tabeli Futsal Ekstraklasy.
(2020-03-07)
Bartek Wronka od kilku lat trenuje w klubie Constract Lubawa i od samego początku został zauważony przez fachowców z działu skautingu Lecha Poznań, gdzie otrzymuje cykliczne zaproszenia. Wiadomość, która dotarła do nas o powołaniu Bartka do Borussii Dortmund przerosła nasze oczekiwania
(2020-03-04)
Druga runda rozgrywek Futsal Ekstraklasy jest nieco szarpana, przerwy w rozgrywkach wybijają nieco z rytmu zarówno zawodników i sztaby szkoleniowe jak i samych kibiców. Przed spotkaniem Constractu z Gwiazdą Ruda Śląska dużo rzeczy było jasnych i oczywistych.
(2020-02-29)
Mecze Pucharowe, przerwa spowodowana meczami Reprezentacji Polski nieco zakłóciły bieg ligowych wydarzeń. W Lubawie Ekstraklasowego widowiska nie było od ponad miesiąca, kiedy to po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy Czerwone Diabły z Chojnic.
(2020-02-28)
Po kilku tygodniach wróciliśmy do Ekstraklasowych zmagań, w 16 kolejce przyszło mierzyć się z GSF Gliwice, którym należało wyrównać rachunki z pierwszej rundy w której nieco na własne życzenie oddaliśmy punkty rywalom.
(2020-02-15)
Za nami kolejna odsłona Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. W miniony weekend w Starogardzie Gdańskim rywalizowały ze sobą drużyny w kategorii wiekowej U-16. Na mistrzostwach Polski nie zabrakło zespołu KC Constract Lubawa, który bez porażki przebrnął kwalifikacje i zameldował się w grupie ”C’ turnieju Mistrzowskiego.
(2020-02-12)
Piłkarze Constractu Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym spotkanie w ramach 1/16 Halowego Pucharu Polski w Futsalu. Przeciwnikiem drużyny z ekstraklasy była ósma drużyna I ligi futsalu KS Gniezno.
(2020-02-08)
Piłkarze Futsal Ekstraklasy rozegrali 15 kolejkę. Przeciwnikiem Constractu Lubawa w dniu dzisiejszym był ostatni zespól tabeli Red Devils Futsal Club Chojnice. Constract Lubawa 15 września pokonał dzisiejszego rywala w Chojnicach 1:6. Po ciężkim spotkaniu, gospodarze pokonali Chojnice 4:3 i zdobyli trzy punkty
(2020-01-18)
Dzisiejszego wieczoru do Lubawskiej hali OsiR wraca Futsal Ekstraklasa. Po raz pierwszy w tym roku, a drugi w rundzie rewanżowej CONSRTACT powalczy o punkty w najwyższej klasie, a zdobyte oczka mogą być kluczem do ponownego zameldowania się na podium ligowej tabeli.
(2020-01-18)
Przerwa pomiędzy rundami w Futsal Ekstrakalsie jest wyjątkowo krótka, dołączając do tego rozgrywki Pucharu Polski trudno mówić nawet mówić o czymś więcej jako o przerwie świąteczno-noworocznej. Myśląc o początku rundy mamy bardzo dobre wspomnienia z przełomu września i października, kiedy Constract zanotował piorunujący start rozgrywek od samego meldując się w czołówce tabeli.
(2020-01-11)