Dziś wokalista wychodzi z nową propozycją, z piosenką o tytule „Samotność”, jest to dla Lubawian szczególna piosenka, gdyż jest to cover Lubawskiego zespołu Rene, cieszącego się popularnością w latach 90.
(2022-04-11)
W sobotę 11 listopada w Planet Club Nova odbył się długo oczekiwany akustyczny koncert zespołu Rene, poprzedzony występem gościa specjalnego Macieja Tobery, gitarzysty, kompozytora i miłośnika instrumentów strunowych, twórcy ścieżki dźwiękowej do filmu dokumentalnego „Nasz Kasprowy”
(2017-11-12)
W styczniu br. chór gimnazjalny Zespołu Szkół w Grabowie-Wałdykach pod przewodnictwem Żanety Markowskiej-Dykre, nagrał płytę pt. „Cantabile śpiewa kolędy i pastorałki”. Krążek ukazał się w listopadzie, by w okresie bożonarodzeniowym dawać radość ze słuchania najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek
(2014-12-13)
Jezus jest z Tobą w każdym doświadczeniu Twojego życia – takie przesłanie niesie kolejna płyta nagrana w 'dorti sound studio' w Lubawie. Są to śpiewane myśli św. Ojca Pio, jedyne tego typu nagranie na polskim rynku muzycznym, autorstwa Tomasza Gula, który podjął się tego zadania dla swojej żony Dorti (wiernej czcicielki Ojca Pio)
(2012-10-15)
Tomek Gul wydał kolejną płytę. Tym razem inspiracją do kompozycji był dzienniczek św. Faustyny ''Miłosierdzie boże w duszy mojej''. Na płycie znajduje się 16 utworów nagrywanych od grudnia 2009 do sierpnia 2010 w Dorti Sound Studio przez zespół ''Dziękczynienie''
(2010-12-26)
Raduj się w Panu – ukazała się nowa płyta, dedykowana Martynce Szwaba – niezwykłej dziewczynce, której wiara i miłość do Jezusa zachwyciły wszystkich wykonawców. Kompozycje i nagrania Tomka Gula powstawały w czasie, gdy Martynka powoli odchodziła do Pana. Psalm 37 po raz pierwszy wybrzmiał na jej pogrzebie.
(2010-02-09)
W Lubawie powstało dzieło z pogranicza rozpaczy, zawierzenia, ślepej ufności, uwielbienia i ekstazy. Muzyczny zapis emocji z wydarzenia, które mogło zabić, a wzmocniło i zbawiło pewną rodzinę. Na okładce płyty zatytułowanej "Dziękczynienie" czytamy:
(2009-02-09)