Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach halowej piłki nożnej na zebranie organizacyjne. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 we wtorek, 13. października, w budynku OSiR przy ul. Łąkowej. Mile widziana obecność kapitanów lub przedstawicieli poszczególnych drużyn.
(2020-10-08)
Tylko pięć drużyn zgłosiło akces do tegorocznej edycji Otwartych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. W tym gronie znalazły się tylko dwa zespoły reprezentujące samą Lubawę. Jeszcze 10 lat temu, w sezonie 2008/9 rozgrywki zakończyło aż 14 zespołów wystawionych przez największe lubawskie zakłady lub grupy znajomych.
(2019-11-20)
Rozgrywki Otwartych Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza coraz bliżej. XXII edycja tej imprezy ma rozpocząć się w niedzielę 24 listopada. Po wtorkowym zebraniu, które odbyło się w siedzibie organizatora, czyli Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie
(2019-11-07)
Zbliża się XXII edycja Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zaprasza kapitanów zespołów chętnych do wzięcia udziału na zebranie. Przedmiotem spotkania będą sprawy organizacyjne, wysokość wpisowego oraz skompletowanie drużyn (by ruszyły rozgrywki, potrzeba min. sześciu zespołów).
(2019-10-22)
W sobotnie popołudnie 9 lutego br. w hali OSiR w Lubawie rozegrana została X - ostatnia kolejka XXI Edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna HD Invest Kazanice.
(2019-02-11)
Zakończyła się przedostatnia kolejka XXI edycji halówki w Lubawie. Zwycięstwo w tej edycji i puchar burmistrza Lubawy zapewniła sobie młoda drużyna HD Invest Kazanice. Jako jedyna drużyna wygrała wszystkie pojedynki gromadząc w 13 meczach 39 pkt.
(2019-02-07)
W niedzielę 27 stycznia rozegrano VIII kolejkę halówki w Lubawie. Lider tabeli - HD Invest Kazanice pod nieobecność Kacpra Sendlewskiego pokonał 4:3 zespół Liedtke Lubawa. Było to bardzo ciekawe widowisko, szczególnie w końcówce. Czwarta drużyna tabeli - Liedtke Lubawa prowadził 3:1, końcówka należała jednak do lidera
(2019-01-31)
W niedzielę w hali OSIR rozegrano 7 kolejkę Mistrzostw Lubawy w halówce.W tej kolejce doszło do pojedynku na szczycie. W walce o zwycięstwo w całej tegorocznej edycji zmierzyli sie lider - drużyna HD Invest Kazanice z faworytem i wiceliderem drużyną Libro.
(2019-01-24)
W niedzielę 6 stycznia rozegrano szóstą kolejkę XXI edycji Mistrzostw Lubawy w halowej piłce nożnej.Główni pretendenci do końcowego sukcesu zwyciężyli w tej kolejce. Za dwa tygodnie zmierzą się ponownie aktualny lider i wicelider tabeli - HDInvest kazanice i Libro.
(2019-01-09)
W niedzielę rozegrano 5 kolejkę XXI edycji Mistrzostw Lubawy w halowej piłce nożnej.Już w pierwszym meczu spotkały się druga i trzecia drużyna tabeli:Liedtke Lubawa i Libro.
(2019-01-02)
W minioną niedzielę rozegrano w hali OSiR w Lubawie przy ul.Św.Barbary 4 kolejkę XXI Mistrzostw Lubawy w halowej piłce nożnej.W meczu na szczycie spotkały się dwie drużyny z aspiracjami na zwycięstwo w końcowej klasyfikacji tej edycji
(2018-12-27)
W niedzielne popołudnie w hali przy ul.św.Barbary w Lubawie rozegrana została 3. kolejka halówki. Liderem pozostaje drużyna HD Invest Kazanice, która w czterech meczach zdobyła komplet - 12 punktów
(2018-12-05)
W hali OSiR przy ul.św Barbary w niedzielne popołudnie 25 listopada rozegrano 2 kolejkę halówki. Niespodzianką tej edycji była porażka jednego z faworytów drużyny - Libro z HD Invest Kazanice. W tabeli prowadzi HD Invent Kazanice .
(2018-11-28)
18 listopada o godz. 14. w Hali OSiR w Lubawie przy ul.Św.Barbary zainaugurowane zostały rozgrywki XXI edycji Mistrzostw Lubawy w halowej piłce nożnej o puchar burmistrza Lubawy.Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn.
(2018-11-21)
W niedzielne popołudnie w hali OSiR w Lubawie rozegrana została X - ostatnia kolejka XX Edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy. Po zakończeniu kolejki odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji
(2018-02-08)
Dobiegają końca rozgrywki XX edycji halówki w mieście Lubawa.Po 13 spotkaniach na pozycję lidera tabeli wróciła drużyna Libro,która w niedzielne popołudnie pokonała drużynę Fambus 2: 1.
(2018-01-31)
W niedzielne popołudnie w hali OSiR w Lubawie rozegrana została VIII kolejka XX edycji halówki.Kolejka w której padło mnóstwo bramek i nie obyło się bez niespodzianek. Kiedy piłkarze rozpoczynali tegoroczna edycję nikt nie przewidywał ,że po 8 kolejkach stanie sie bardzo atrakcyjna za sprawą piłkarzy wszystkich drużyn i jak powiedział śp.Kazimierz Górski"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe".
(2018-01-25)
W minioną niedzielę w Hali OSiR w Lubawie rozegrano 6 kolejkę spotkań. Już w pierwszym spotkaniu dotychczasowy lider tabeli zespół Libro w końcówce spotkania pokonał ambitnie grający zespół Młode Wilki. Drużyna Maczka Iława, która na początku rozgrywek była przysłowiowym "chłopcem do bicia" pokonała Coronę Pub i zespół Młode Wilki
(2018-01-10)
W minioną sobotę 30 grudnia w hali OSiR w Lubawie rozegrano 6 kolejkę spotkań halówki. Ostatnie wyniki pokazują, że nadal nie ma zdecydowanego faworyta w tej edycji. Tabeli przewodzi zespół Libro, który w ostatnim spotkaniu wygrał tylko jedną bramką z przedostatnią drużyną Maczka Iława
(2018-01-02)
W sobotę 23 grudnia w hali OSiR w Lubawie rozegrano 5 kolejkę XX edycji halówki.Po 7 meczach, mimo porażki w ostatniej kolejce z Fambusem, liderem pozostaje drużyna Libro 18 pkt. Drugie miejsce zajmują piłkarze Motoru Lubawa juniorzy starsi także 18 pkt.
(2017-12-27)
W minioną sobotę rozegrano 4 kolejkę halówki w mieście. Lider tabeli zespół Libro umocnił się na pozycji lidera pokonując w ciekawym meczu Coronę Pub 6:1. Do przerwy piłkarze Corony remisowali 1:1. Na pozycji lidera strzelców z 11 bramkami znalazł się Marcin Karczewski z Libro
(2017-12-19)