KS Constract Lubawa pokonuje beniaminka Futsal Ekstraklasy - Dreman Opole Komprachcice 6:1. Przed meczem piłkarze Constractu otrzymali srebrne medale i puchar za tytuł Wicemistrza Polski za ubiegły sezon
(2020-09-05)
Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński przedstawił listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniową, która w dniach 14-20 września odbędzie się w Szamotułach.
(2020-09-05)
Pierwszy w historii finał Pucharu Polski futsalu za nami. Emocji nie brakowało do ostatniego gwizdka, te najpiękniejsze, czyli prawdziwa sportowa, niczym nie skrępowana radość była zaraz po zakończonym spotkaniu. KS Constract został największym zwycięzcą i z tym nie da się dzisiaj w żaden sposób dyskutować, ludzie którzy przed 7 laty mieli po prostu duże, dla wielu wybujałe ambicje w niedzielę 30.08.2020r. udowodnili, że hasło ”Wiara w zwycięstwo, to wiara w sukces” cały czas jest aktualne, a niedowiarkowie mają okazję przekonać się, to nie tylko hasło.
(2020-08-31)
Puchar Polski w Futsalu zdobyła drużyna KS Constract Lubawa, która w drugim rewanżowym pojedynku pokonała Clearex Chorzów. Początek spotkania zaczął się po myśli gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie po bramce Bartka Piórkowskiego. Kilka minut później drugą bramkę zdobywa Vithinio
(2020-08-30)
Marzenia o finale towarzyszą wszystkim pucharowym rozgrywkom. Constract awansując do finału spełnił swoje wielkie marzenie. Jednak kiedy tylko zdążył się z zorientować, że finał stał się faktem trzeba było zrozumieć, że historia pamięta tylko o zwycięzcach. Teraz kiedy jesteśmy na półmetku tego finału wiemy, że wszyscy zrozumieli tą sportową prawdę. Czy nie za bardzo?
(2020-08-26)
W pierwszym spotkaniu drużyn Constract zdobył trzy bramki na wyjeździe, ale to było kilka dni temu. W dniu dzisiejszym Rekord Bielsko-Biała od początku spotkania narzucili ostre tempo i za wszelką cenę chciał szybko zdobyć bramkę. Gospodarze jednak dobrze się bronili. Z upływem czasu goście rozkręcali się, ale grali nieskutecznie.
(2020-08-19)
158 dni czekaliśmy na powrót futsalowych emocji w polskim wydaniu. Choć Futsal Ekstraklasa rozgrywek sezonu 19/20 już nie wznowi to Puchar Polski zostanie jednak dokończony, a to szansa na futsal w najlepszym polskim wydaniu. Rekord – Constract to też starcie dwóch najlepszych zespołów niedokończonej kampanii ubiegłego sezonu.
(2020-08-15)
Piłkarze Futsal Ekstraklasy przygotowują się do sezonu i rozgrywają mecze kontrolne.Drużyna Constractu Lubawa rozegrała dwa mecze kontrolne z drużyną Macieja Karczyńskiego trenera drużyny AZS Uniwersytet Warszawski - beniaminka w ekstraklasie i dwukrotnie zwyciężyła. W Warszawie 1: 8 i w piątkowe popołudnie w hali OSiR w Lubawie w takim samym stosunku.
(2020-08-09)
Można powiedzieć, że historia jego pracy łączy się niejako z historią całej drużyny, bo też właśnie wspólnie z klubem stawiał swoje pierwsze kroki na futsalowych parkietach. O tym jak muzyka zależna jest od zawodników oraz jakie jest jego największe spikerskie marzenie opowiedział nam Dawid Klejna, spiker Constractu Lubawa.
(2020-08-06)
Długo mówiło się o tym w rozmowach kuluarowych, teraz przyszedł czas na oficjalną informację. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej wydał decyzję o fuzji Lidera Złotowo i Constractu Lubawa tym sposobem otworzył nowy rozdział Klubu Sportowego Constract, który do tej pory w seniorskiej piłce posiadał tylko zespół futsalowy.
(2020-08-01)
W dniach 24 - 26 lipca 2020 r. W Lubawie odbył się kolejny Camp Bramkarski w Futsalu. Udział w nim wzięło w sumie 10 uczestników. Zgłoszeń było o wiele więcej jednak ze względów szkoleniowych 10 bramkarzy to optymalna liczba jaką są w stanie ogarnąć trenerzy.
(2020-07-30)
Młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Constract przygotowują się do sezonu i rozgrywają sparingi na boisku w Lubawie i Iławie. W sobotę 25 lipca juniorzy młodsi po kolejnym sparingu, tym razem gościli w Lubawie starszych kolegów (junior starszy) z II-ligowego Sokoła Ostróda. Mecz rozegrany został w wymiarze czasowym 3 x 30 minut i zakończył się zwycięstwem młodych Konstruktorów 5-2.
(2020-07-29)
Podopieczni Szkółki od siedmiu lat podnoszą swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych i przygotowanych do prowadzenia zajęć piłkarskich trenerów UEFA A,B oraz C. Efektem tego są sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej
(2020-07-08)
W niedzielę 21.06.20 odbył się turniej Naki Cup dla rocznika 2010. Zespól z Constractu Lubawa zajął w nim 2 miejsce, przegrywając w finale po rzutach karnych z Mławianką Mława
(2020-06-23)
Znamy pary półfinałowe PP Gatta Active Futsal Team Zduńska Wola zagra z Clearex Futsal Chorzów, a BTS Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z KS Constract Lubawa. w półfinałach Pucharu Polski
(2020-05-29)
Już jutro dowiemy się z kim Constract Lubawa rozegra spotkanie półfinałowe Pucharu Polski w Futsalu. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, iż losowanie półfinału Pucharu Polski w Futsalu odbędzie się 29 maja 2020 r. (piątek) o godz. 15:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie.
(2020-05-28)
Nadszedł czas, żeby ogłosić to co od kilku dobrych tygodni wisiało w powietrzu. Koronawirus co prawda mocno pokrzyżował wszystkim szyki, ale tak jak bardzo zwolnił życie społeczne i gospodarcze tak bardzo przyspieszył sukces Constractu Lubawa, który już oficjalnie, w swoim debiutanckim sezonie Futsal Ekstraklasy zdobył srebrny medal ustępując tylko Mistrzom z ubiegłego roku: Rekordowi Bielsko Biała.
(2020-05-15)
Rozgrywki ligowe Futsal Ekstraklasy zostały przerwane na początku marca po rozegraniu osiemnastu kolejek, aby dokończyć sezon potrzeba by rozegrać ośmiu kolejek. Aktualnie trwa posiedzenie władz PZPN w sprawie rozwiązania problemu. Wszystko jednak na to wskazuje, że obecnego sezonu ligowego Futsal Ekstraklasy nie uda się jednak dokończyć. Prawdopodobnie ostateczna decyzja zapadnie w dniu dzisiejszym.
(2020-05-12)
Ponad pół tysiąca kilometrów drogi, ale było warto KS Constract w 1/2 Pucharu Polski Futsalu. Po dobrym meczu w którym dostali szansę wszyscy gracze KS Constract pewnie pokonał NEXX Goczałkowice 7-1.
(2020-03-11)
18 kolejka dla Constractu Lubawa wiązała się z kolejną daleką podróżą na południe Polski. Na Dolnym Śląsku na okupujących 3 pozycję w tabeli zawodników KS Constract czekała inna drużyna z czołówki tabeli Futsal Ekstraklasy.
(2020-03-07)
Bartek Wronka od kilku lat trenuje w klubie Constract Lubawa i od samego początku został zauważony przez fachowców z działu skautingu Lecha Poznań, gdzie otrzymuje cykliczne zaproszenia. Wiadomość, która dotarła do nas o powołaniu Bartka do Borussii Dortmund przerosła nasze oczekiwania
(2020-03-04)