Dziś na stadionie Łazienkowskim Szynaka Motor Lubawa wygrał z Wissą Szczuczyn 3:1. W pierwszej połowie dwie bramki zdobył dla lubawskiej dryżyny Bartosz Dobroński, a w drugiej Bartosz Lewandowski
Na zdjęciu Jan Bednarek wiceprezes PZPN ds. piłkarstwa amatorskiego.
(2011-06-11)
Lubawski Motor w 29 kolejce III ligi zremisował na wyjeździe w Dąbrowie Białostockiej 1:1. Do przerwy Szynaka Motor prowadził po bramce Piotra Piceluka.
PZPN ukarał Szynaka Motor Lubawa czterema walkowerami i lubawski zespół spadł na ostatnie miejsce w tabeli
(2011-06-05)
Szynaka Motor Lubawa remisuje na stadionie Łazienkowskim z Concordią Elbląg 1:1. Bramkę z rzutu karnego w 30 minucie zdobył dla gości Daniel Ciesielski, a dla gospodarzy wyrównał Jarosław Chodowiec w 45 minucie
(2011-05-28)
Szynaka Motor Lubawa w dniu dzisiejszym rozegrał 26 kolejkę na wyjeździe z ostatnią drużyną III ligi Promieniem Mońki. Lubawska drużyna pokonała gospodarzy po bramkach Kamila Ludwiczaka, Bartosza Dobrońskiego i Jarosława Chodowca.
(2011-05-25)
Szynaka Motor Lubawa podejmował 21 maja 2011 roku na stadionie Łazienkowskim Warmię Grajewo. Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe kibice liczyli że drużyna lubawska zdobędzie trzy punkty na własnym boisku. Niestety tak sie nie stało i gospodarze ulegli Warmi Grajewo 1:3. Pierwszą bramkę i jedyną dla lubawskiej drużyny zdobył już w 9 minucie Piotr Piceluk
(2011-05-21)
Szynaka Motor Lubawa rozgrywał swoj mecz ligowy na stadionie w Ełku i pokonał na wyjeździe Mazur Ełk 2:1 po bramkach Piotra Piceluka i Bartosza Dobrońskiego.
(2011-05-15)
Dziś, 7 maja br. rozegrana została na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 23 kolejka o mistrzostwo III ligi. Rywalem naszej drużyny była drużyna z Mrągowa zajmująca dwunaste miejsce z dorobkiem 25 pkt. - o jedno miejsce wyżej od lubawskiej drużyny.
(2011-05-07)
Dzis 1 maja na stadionie w Łapach drużyna Szynaka Motor Lubawa przegrała wyjazdowy mecz z miejscową Pogonią Łapy 3:1. Bramkę dla lubawskiej drużyny strzelił Bartosz Lewandowski.
W galerii fotomigawki z meczu juniorów z MKS Nidzica
(2011-05-01)
We wtorek 26 kwietnia w meczu na szczycie grupy IV ligi okręgowej juniorów (liderzy IV grupy) , juniorzy Szynaka Motoru Lubawa ulegli na stadionie Łazienkowskim 0: 5 druzynie Startu Nidzica
(2011-04-28)
21 kwietnia br. Szynaka Motor Lubawa przegrał na własnym boisku z druzyną z Korsz 2:3 i znalazł się w grupie spadkowej. Lubawscy piłkarze kończyli spotkanie w 8, otrzymując trzy czerwone kartki
(2011-04-21)
Dzisiejszy mecz lubawskiej drużyny Szynka Motor Lubawa ze Startem Działdowo zgromadził sporo kibiców zarówno z Lubawy i Działdowa. Lubawscy kibice weszli na stadion przed meczem grupą zorganizowaną w asyście policji. Szynaka - Motor Lubawa niestety przegrał na własnym boisku 0 : 1 po strzale obrońcy Krzysztofa Dąbkowskiego
(2011-04-16)
W sobotę na stadionie Łazienkowski swoją rundę wiosenną rozpoczęli młodzi piłkarze z Lubawy. Pierwsi na murawę stadionu weszli młodzicy, którzy pokonali swoich rówieśników z Nidzicy 3 : 0
(2011-04-12)
W niedzielę 10 kwietnia zawodnicy Szynaka Motoru rozegrali wyjazdowy mecz rundy wiosennej.
Rywalem była drużyna Vęgorii Węgorzewo. Vęgoria Węgorzewo plasuje się w końcówce tabeli III ligi.
Niestety lubawska drużyna na Stadionie Miejskim w Węgorzewie przegrała z Vęgorią Węgorzewo — 4:2
(2011-04-10)
Dziś, 2 kwietnia o godzinie 15.00 drużyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała swój pierwszy mecz, w którym zremisowała na własnym boisku z wiceliderem III ligi Olimpią Zambrów 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił w 20 minucie Piotr Piceluk. Wyrównująca bramka padła w 85 minucie spotkania po strzale Tomasza Dzierzgowskiego