Szynaka Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0

Opublikowano:

 31 sierpnia  na stadionie Łazienkowskim Szynaka Motor Lubawa podejmował  w V kolejce   III  ligii drużynę  Dąb Dąbrowa Białostocka. Sędziowała trójka sędziów z sędzią głównym Karolem Rudzińskim
Pierwsze minuty spotkania należały do gości i gdyby nie bardzo dobra w dniu dzisiejszym dyspozycja  bramkarza Mateusza Leśniewskiego w pierwszym kwadransie mogło być jeden do zera dla gości. Momentem przełomowym  tego spotkania była 20 minuta , gdzie po jednej z kontr,  Bazyli Jabłonowski został sfaulowany na polu karnym przez  Bartosza Bobowika  z nr 7  za który sędzia podyktował rzut karny, a zawodnik otrzymał czerwoną kartkę i opuścił plac gry. Pewnym egzekutorem był Bartosz Dobroński  i do przerwy  gospodarze  prowadzili będąc  drużyną lepszą zwłaszcza po zdobyciu gola.

Druga połowa mimo , że  goście grali w 10-tkę  zdecydowanie należała  do gości, a bramka wisiała w powietrzu, jednak  Mateusz Leśniewski w dniu dzisiejszym był nie do pokonania.
Trener Zakierski wprowadził w drugiej połowie Piotra Piceluka  i Macieja Maśkiewicza, który popisał się  pięknym strzałem po którym  piłka trafiła w słupek i wpadła do bramki  - było to w 85  minucie spotkania.  W końcówce spotkania  do gry wszedł Dawid Dąbrowski wychowanek klubu..Gra  obu drużyn  była ostra, zacięta  - szczególnie w drugiej połowie.

Szynaka Motor Lubawa po zwycięstwie w Kętrzynie  ponownie  zdobył 3 pkt i zapewne  awansuje  w tabeli III ligi. Warto podkreślić, że  podczas spotkania na stadionie zgromadziła się duża ilość kibiców, która widząc poczynania  drużyny od wodzą  nowego trenera , uwierzyła  w lubawska drużynę.
Trenerowi Tomaszowi  życzymy szybkiego powrotu  do zdrowia po kontuzji, którą odniósł  w Kętrzynie. (mz)


 

Komentarze

Endriu
hahaha misiek? dobrze piłki nie umie przyjąć a co do wrzutek to się nie wypowiadam. Za kadencji Błaszkowskiego tylko grał dzięki ojcu. ps. w B klasowej drużynie Rybna się nie łapał a ty chcesz żeby on zagrał?
(2011-09-01 20:20:22)
Mlks
kiedy misiek wejdzie? się pytam ;}
(2011-09-01 14:58:38)
Weteran
brawo dąberek ładne wejście oby więcej takich
(2011-09-01 12:54:10)