W meczu 3 kolejki o mistrzostwo III ligi drużyna Szynaka Motor Lubawa pokonała w Kętrzynie tamtejszą Granicę 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jarosław Chodowiec oraz Bazyli Jabłonowski. Z powodu groźnej kontuzji kolana boisko musiał opuścić grający trener Motoru Tomasz Zakierski.
(2011-08-28)
20 sierpnia na stadionie Łazienkowskim w Lubawie w drugiej kolejce III ligi Szynaka Motor Lubawa pokonal 1: 0 Warmię Grajewo. Bramkę w 25 minucie zdobył Piotr Piceluk.
(2011-08-20)
W sobotę, 13 sierpnia drużyna Szynaka Motor Lubawa rozpoczęła III ligowe boje piłkarskie w sezonie 2011/12. Pierwszy mecz lubawska drużyna rozegrała na wyjeździe z benjaminkiem III ligi ŁKS Łomża 1926 na stadionie Miejskim. Niestety gospodarze zdecydowanie pokonali lubawską drużynę 3:0 (2:0)
(2011-08-13)
W sobotę III ligowa druzyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała na głównej płycie stadionu Łazienkowskiego sparing z drużyna Błekitni Pasym, którzy aktualnie grają w IV lidze. Drużyna z Lubawy pokonała na własnym stadionie Błękitnych Pasym 3:1
(2011-08-06)
30 lipca o godzinie 11.00 na bocznym boisku stadionu w Lubawie Szynaka Motor Lubawa rozegrał kolejny sparingowy mecz po obozie treningowym. Rywalami byli zawodnicy Powiśla Dzierzgoń grający w IV lidze.
(2011-07-31)
Zgodnie z informacją Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, na liście zgłoszonych drużyn do rozgrywek sezonu piłkarskiego 2011/2012 III ligi, znalazła się lubawska drużyna Szynaka Motor Lubawa.
(2011-07-14)
19 zawodników zespołu Szynaka Lubawa wzięło udział w pierwszym trenngu w miniony czwartek. Trening odbył sie na bocznym boisku stadionu Łazienkowskiego. Było to pierwsze spotkanie z nowym trenerem Tomaszem Zakierskim.
(2011-07-09)
23 czerwca o godzinie 17:00 na boisku w Samborowie Szynaka - Motor Lubawa rozegrał spotkanie w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski 1/32.
W piątek młodzicy lubawskiej drużyny przy ognisku podsumowali sezon.
Więcej w galerii
(2011-06-23)
W dniu 21 czerwca o godzinie 16.00 w Warszawie obradowało Prezydium Zarządu Głownego PZPN (Wydział Gier). Jednym z punków porządku było rozpatrzenie odwołania od decyzji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie walkowerów dla Motoru. Przezydium ZG PZPN zmieniło decyzję. Podjęło decyzję o utrzymaniu jednego walkoweru z Mrągowią. Pozostałe walkowery zostały anulowane.
(2011-06-21)
W piątek 17 czerwca na bocznym boisku lubawskiego stadionu rozegrano mecz rekreacyjno - treningowy podopiecznych trenerów Jerzego Sendlewskiego i Karola Malinowskiego. Chociaż była to tylko zabawa, drużyny walczyły o każdy metr boiska
(2011-06-18)
Szynaka Motor w swoim ostatnim występie tegorocznych rozgrywek III ligi przegrał na wyjeździe z Huraganem Morąg 2:1.
19 czerwca 2011 roku na stadionie Łazienkowskim w Lubawie, rozegrany zostanie mecz A klasy między GSZS Rybno, a Olimpią Kisielice. Początek spotkania godzina 14.00. Zapraszamy
Dziś na stadionie Łazienkowskim Szynaka Motor Lubawa wygrał z Wissą Szczuczyn 3:1. W pierwszej połowie dwie bramki zdobył dla lubawskiej dryżyny Bartosz Dobroński, a w drugiej Bartosz Lewandowski
Na zdjęciu Jan Bednarek wiceprezes PZPN ds. piłkarstwa amatorskiego.
(2011-06-11)
Lubawski Motor w 29 kolejce III ligi zremisował na wyjeździe w Dąbrowie Białostockiej 1:1. Do przerwy Szynaka Motor prowadził po bramce Piotra Piceluka.
PZPN ukarał Szynaka Motor Lubawa czterema walkowerami i lubawski zespół spadł na ostatnie miejsce w tabeli
(2011-06-05)
Szynaka Motor Lubawa remisuje na stadionie Łazienkowskim z Concordią Elbląg 1:1. Bramkę z rzutu karnego w 30 minucie zdobył dla gości Daniel Ciesielski, a dla gospodarzy wyrównał Jarosław Chodowiec w 45 minucie
(2011-05-28)
Szynaka Motor Lubawa w dniu dzisiejszym rozegrał 26 kolejkę na wyjeździe z ostatnią drużyną III ligi Promieniem Mońki. Lubawska drużyna pokonała gospodarzy po bramkach Kamila Ludwiczaka, Bartosza Dobrońskiego i Jarosława Chodowca.
(2011-05-25)
Szynaka Motor Lubawa podejmował 21 maja 2011 roku na stadionie Łazienkowskim Warmię Grajewo. Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe kibice liczyli że drużyna lubawska zdobędzie trzy punkty na własnym boisku. Niestety tak sie nie stało i gospodarze ulegli Warmi Grajewo 1:3. Pierwszą bramkę i jedyną dla lubawskiej drużyny zdobył już w 9 minucie Piotr Piceluk
(2011-05-21)
Szynaka Motor Lubawa rozgrywał swoj mecz ligowy na stadionie w Ełku i pokonał na wyjeździe Mazur Ełk 2:1 po bramkach Piotra Piceluka i Bartosza Dobrońskiego.
(2011-05-15)
Dziś, 7 maja br. rozegrana została na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 23 kolejka o mistrzostwo III ligi. Rywalem naszej drużyny była drużyna z Mrągowa zajmująca dwunaste miejsce z dorobkiem 25 pkt. - o jedno miejsce wyżej od lubawskiej drużyny.
(2011-05-07)
Dzis 1 maja na stadionie w Łapach drużyna Szynaka Motor Lubawa przegrała wyjazdowy mecz z miejscową Pogonią Łapy 3:1. Bramkę dla lubawskiej drużyny strzelił Bartosz Lewandowski.
W galerii fotomigawki z meczu juniorów z MKS Nidzica
(2011-05-01)
We wtorek 26 kwietnia w meczu na szczycie grupy IV ligi okręgowej juniorów (liderzy IV grupy) , juniorzy Szynaka Motoru Lubawa ulegli na stadionie Łazienkowskim 0: 5 druzynie Startu Nidzica
(2011-04-28)
21 kwietnia br. Szynaka Motor Lubawa przegrał na własnym boisku z druzyną z Korsz 2:3 i znalazł się w grupie spadkowej. Lubawscy piłkarze kończyli spotkanie w 8, otrzymując trzy czerwone kartki