Szynaka Motor Lubawa - LKS Łomża 1926 0:0

11 listopada Szynaka Motor Lubawa w meczu 16 kolejki  III  ligi  podejmował  na stadionie Łazienkowskim  drużynę ŁKS Łomża 1926. Sędziowala  trójka  sędziów z warmińsko-mazurskiego związku.
ŁKS Łomża z dorobkiem 21 pkt. zajmuje 10 miejsce w tabeli, lubawska drużyna  7 miejsce  z dorobkiem 23 pkt.

Dzisiejszy mecz  miał  być  rewanżem  za porażkę  w  meczu  1 kolejki, gdzie  lubawski zespół przegrał 0:3. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Już na początku spotkania goście mieli dogodną sytuację do objęcia prowadzenia.

W  42 minucie Szynaka Motor był bliski strzelenia bramki, ale piłka trafiła w słupek. Druga  połowa,  to także wyrównana gra, ale akcje  gości były składniejsze i  tylko postawa Mateusza Leśniewskiego zapobiegła utracie bramki. W 80 minucie  goście mogli  zdobyć bramkę na wagę trzech punktów, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Na 5 minut przed końcem spotkania widząc nieporadność swoich zawodników na boisko wszedł po kontuzji trener Zakierski. Niestety było już za późno na poprawienie wyniku.

Wynik  0:0 jak sądzę nie satysfakcjonuje  gospodarzy, ale na więcej w dniu dzisiejszym nie zasłużyli, a w przekroju całego spotkania goście byli lepsi. Sędzia główny spotkania podyktował dwie żółte kartki dla drużyny z Łomży. (elubawa)

Fotorelacja: Paweł Jakubowski