Dwa kolejne zwycięstwa Motoru Lubawa

21 lipca  zawodnicy  lubawskiego  klubu Szynaka Motor Lubawa przygotowujący się do sezonu III ligi zagrali mecz towarzyski z trzecią  drużyną  ligi okręgowej Gdańskiej - Pogonią Prabuty. Motor pokonał gości 6:3(4:0) po bramkach: Bazylego Jabłonowskigo(dwie), Piotra Piceluka, Daniela Chilińskiego, Macieja Waląga i Łukasza Wietechy. Dla gości  Łukasz Jaworski  (dwie)  oraz Bartosz Wacławski.

W sparingu  testowani byli: Jacek Malanowski w bramce, Łukasz Junkier, Daniel Chiliński z Mrągowii i Dawid Kowalski ze Startu Działdowo.

Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli  4 bramki grając finezyjny futbol. W  drugiej połowie  wystąpili młodzi  wychowankowie klubu, którzy  zdobyli kolejne dwie bramki.

25 lipca na stadionie w Iławie zawodnicy z Lubawy gładko pokonali  zespół Jezioraka Iława  3:0.