Szynaka Motor Lubawa - Olimpia Zambrów 1:2

Szynaka Motor Lubawa był jedynym zespołem w lidze, który w tym sezonie nie przegrał na swoim stadionie (7 zwycięstw i 4 remisy). W dniu dzisiejszym zmierzył się  z trzecią  drużyną tabeli III ligi - Olimpią Zambrów przegrywając 1:2. Bramkę  dla Motoru w 55 minucie zdobył Adrian Wrześniak.

Dla gości bramka padła  z rzutu karnego - Łukasz Grzybowski (70'), a  drugą zdobył  Bartłomiej Dołubizna (75'). W dniu dzisiejszym ostatni mecz w barwach motoru zagrał wychowanek klubu Łukasz Kłosowski. Sędzią głownym spotkania był Krzysztof Szczypiński, asystenci - Piotr Szczypiński, Rafał Rabczyński.

Gospodarze w pierwszej połowie grali dobrą piłkę, gra w wykonaniu obu zespołów mimo chwilami ulewnego deszczu mogła się podobać.  W drugiej połowie po stałym fragmencie gry  Adrian Wrześniak zdobył bramkę dla Motoru.  Mimo utraty bramki goście atakowali i kontrowali.

Po jednej z kontr na polu karnym zawodnik gości został sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny. Pewnie strzelił Łukasz Grzybowski i było 1:1. Pięć minut później pieknym  strzałem z dystansu popisał się Bartłomiej Dołubizna  ustalając wynik na 1:2.

(mz)

Komentarze

Staś Bareja
Wiesz Gol, zdziwiłbym się, jakbyć cokolwiek o Motorze napisał i przestał się spinać. Ty już masz tak a nie inaczej, dlatego zdziwienie jedynie z Twojego powodu może u mnie wystąpić:) I pacz, wygrali na wyjeżdzie na Łapach, szczęście że nie czterech:)
(2012-05-14 18:31:47)
Gol
zdziwiłbyś się Stachu jak dużo wiem o tej drużynie, ale nie będę się wdawał z Tobą w polemikę, prostaczku. Do szkoły, polski szlifować
(2012-05-14 12:52:09)
;(
No tak.... Staś B. super komentator. Co to za .... co do wszystkich coś ma.Tragedia.
(2012-05-13 22:46:47)
Staś Bareja
Widzisz, bez żadnego mojego wysiłku potwierdzasz moje słowa. Nie odnosisz się kompletnie do tematu tylko próbujesz wchodzić na grząskie dla Ciebie tematy. Udowodnić możesz sobie, przy kawie, że więcej jest takich tematów o kórych pojęcia nie masz, ale kłapiesz, byle kłapać. A coś merytorycznie? Do Motoru? Do Termaliki? Do Prezesa? Do piłkarzy? No Gol, nie krępuj się, napisz może czy Truszczyński będzie dalej preziem, bo pewnie wiesz, skoro zdaje ci się że wiesz jak to siedzę ciągle przed kompem. Takie pytanie nie powinno być dla Ciebie żadną trudnością. Może piłkarze z prezesem świetnie się bawią w klubach Go Go i o tym wiesz? Pisz, to już będzie lepsze niż bezsensowne próby kłootni ze mną. A może to Ty jesteś (.....)? Ale żeby taki rozmowny...aż nieprawdopodobne
(2012-05-13 14:03:31)
Gol
Stasiu próbujesz mi grozić? Odejdź kiedyś od kompa, wyjdź na powietrze i jeśli chcesz,to chętnie się z Tobą spotkam. Dobrze znam takich jak Ty, którzy tylko w necie są kimś. A tak odnośnie inteligencji tylko ten,kto tak często się nią zasłania i o niej mówi, jest jej zupełnie pozbawiony. Mogę Ci to udowodnić podczas jakiejś rozmowy przy kawie. Odrobina pokory i skromności "inteligencieprostaczku". pzdr
(2012-05-11 13:40:29)
Staś Bareja
Coś do mnie mówisz? Kompletnie nie rozumiem...Pokazuję jak z sezonu na sezon szedł klub w górę z niższej ligi do wyższej ligi, a Ty coś do mnie pijesz?
Skręć w innym kierunku, albo do prezesów albo do piłkarzy, mnie pozwól wypowiadać się i nie waż się robić takich podchodów jak teraz, wskazując jakieś "uliczne" konotacje. Siła plus inteligencja to niestety nie Ty.
(2012-05-10 19:14:12)
Gol
Staś Bareja Czujesz się dowartościowany ? żal totalny chłopie. a "na ulicy" zapewne szary pionek ....
(2012-05-10 12:15:32)
Staś Bareja
Motor, motorek... Kasa misiu. Kasa. Termalica BrukBet Nieciecza Klub Sportowy 2006/07 V liga 2006/2007, grupa: Nowy SączTarnów 2006/07 Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN Tarnów 2007/08 IV liga 2007/2008, grupa: małopolska 2007/08 Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN Tarnów 2008/09 III liga 2008/2009, grupa: małopolskoświętokrzyska 2008/09 Puchar Polski 2008/2009, grupa: Małopolski ZPN Tarnów 2009/10 II liga 2009/2010, grupa: wschodnia 2010/11 I liga 2010/2011 2010/11 Puchar Polski 2010/2011 2011/12 I liga 2011/2012 2011/12 Puchar Polski 2011/2012 2012/13 I liga 2012/2013 I moze sie okazać, że wejdą do Ekstraklasy, bo na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek są na 2 miejscu, dającym awans...Z roku na rok wyżej, ale idzie za tym kasa... No i to by było na tyle Szynakomotorku...
Kolega zdruzyny do K2
Co ty za bzdury wypisujesz o Misku to jedyny chlopak ,ktory jest na wszystkich treningach i bardzo malo gra bo nie jest w ukladzie z Zakiero.Woli wystawic swoich i ich ogrywac ,a nie jegoi takim sposobem zniecheca chlopaka do dalszej pracy.
(2012-05-05 23:07:17)
Obiektywny
Do K2 widze ze jestes dobry , ale tylko do produkcji obornika .Pozdrawiam.
(2012-05-05 22:42:28)
Aneta
Prezes daj se luz po co finansujesz te bagno daj kingbogserom i zapasnikom kase
(2012-05-05 21:13:16)
Do K2
Po pierwsze to nie wszedł na 12 minut tylko na 5. Po drugie jeśli sądzisz że miał strzelić 3 bramki lub więcej i zrobić milion przewrotek albo nie wiadomo co jeszcze to widzę jak się znasz na piłce, czasem wcale można przez 10 minut nie dotknąć piłki a ty masz pretensje, do gadania to pierwsi jesteście wszyscy!!
Po trzecie chociaż walczy na boisku a nie stoi i dłubie w nosie jak co niektórzy.
Po czwarte najwidoczniej byłeś na innym meczu albo w takim stanie że już ledwo co widziałeś co się dzieje na boisku, ale do tego już się każdy przyzwyczaił że więcej pij.... niż kibiców przychodzi na mecze tylko komentować, obrażać, i wiele więcej o czym nie będę pisał bo szkoda słów, Lubawa to chore miasto z jeszcze bardziej chorymi mieszkańcami i większość ludzi o tym wie, ale nie róbcie gorszej wiochy niż jest bo sami pod sobą smród robicie.

Dajcie chłopakowi spokój i innym chłopakom z drużyny, nie macie co robić w domu? To się rozbierzcie i ciuchów pilnujcie albo się nawalcie i nikomu nie zawracajcie d.... bo to już się robi nudne i żałosne.

Już nawet normalnie z dzieckiem na mecz nie można przyjść, jaki wy dajecie przykład? Po prostu szkoda na to wszystko patrzeć bo chłopacy się starają, trenują a każdy wie jaki jest sport,no w sumie po tych komentarzach to sądzę że nie każdy:) Pozdrawiam najmądrzejszych na świecie:)
(2012-05-05 19:51:09)
Dżem
i jeszcze prawie nogę urwał przeciwnikowi ;]
(2012-05-05 18:58:18)
K2
goniszewski wszedł na 12 minut i raz miał piłke {oddał do boku} pytam po co wszedł?
(2012-05-05 18:57:14)