Dąb Dąbrowa Białostocka - Szynaka Motor Lubawa 4:0

1 kwietnia br. o godz. 13.00  piłkarze lubawskiej III ligowej drużyny Szynaka Motor Lubawa,  rozegrali na wyjeździe drugą kolejkę rundy wiosennej III ligi. Lubawski zespół niestety doznał porażki w Dąbrowie Białostockiej  aż 0:4. Po 19 kolejkach Motor spadł na 8 pozycję w tabeli III ligi.

Udało nam się porozmawiać z trenerem drużyny gości  z Panem  Bartoszem Jurkowskim - byłym zawodnikiem Jagielonii  Białystok, który od stycznia wraz  z Jackiem Markiewiczem prowadzą drużynę  Dąb Dąbrowa Białostocka.

Wynik nie  odzwierciedla  przekroju całego spotkania. Pierwsza połowa to całkowita dominacja naszej drużyny. Pierwsze dwie bramki, które padły były takie, że nie powstydziłyby się drużyny I ligowe.  W drugiej połowie do 60 minuty  Motor nie rezygnował,  grał dobrze i był bliski zdobycia bramki. Jednak w końcówce meczu ponownie byliśmy lepszą drużyną i stworzyliśmy trzy dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku, Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników  – mówi na zakończenie Bartosz Jurkowski trener  drużyny.

Bramki: Speichler 9, Toczydłowski 33, Piotr Bondziul 45, Wróbel 46 (s)

źródło: 90minut.pl