W dniu dzisiejszym 20 kwietnia o godzinie 12.30 piłkarze Szynaka Motoru Lubawa zainaugurowali sezon III ligi grupy podlasko - warmińsko - mazurskiej i rozegrali 21 kolejkę. Niestety przegrali na wyjeździe z Turem Bielsk Podlaski 1:0
(2013-04-20)
MLKS SZYNAKA MOTOR LUBAWA - OLIMPIA 2004 ELBLĄG 24.04.2013r. godz. 17.00 Stadion Łazienkowski w Lubawie
(2013-04-18)
W dniu dzisiejszym 8 lutego o godzinie 17.00 w MOK w Lubawie zostało zakończone Walne Zebranie członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Prezes Michał Szynaka na przewodniczącego zebrania zaproponował Waldemara Górskiego, który został wybrany jednogłośnie
(2013-02-08)
W dniu dzisiejszym, 11 stycznia 2013 r, po kolejnej przerwie wznowione zostały obrady Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Zebraniu przewodniczył Jacek Różański
(2013-01-11)
15 grudnia 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie przy ul. Św. Barbary 45 odbył się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14
(2012-12-18)
Polski Związek Piłki Nożnej i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zapraszają na turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-14. Obok drużyn z Białegostoku, Słupska i Wikielca wystąpią także reprezentanci naszego miasta
(2012-12-12)
6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury wznowione zostały obrady Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa. Delegaci podjęli uchwałę o przerwaniu zebrania i wznowieniu w dniu 11 stycznia 2013 roku
(2012-12-06)
12 października w Miejskim Ośrodku Kultury uchwałą Walnego Zebrania członków klubu MLKS Szynaka Motor Lubawa, delegaci podjęli uchwałę, przy dwóch głosach wstrzymujących, o przerwaniu zebrania i wznowieniu w dniu dzisiejszym
(2012-11-22)
W sobotę 17 listopada lubawska drużyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała ostatni mecz ligowy w tym roku. Rywalami była drużyna Sokoła Ostróda zajmująca po 16 kolejkach 9 miejsce w tabeli III ligi Niestety cudu nie było i gospodarze pokonali gości z Lubawy 2:1
(2012-11-17)
Juniorzy młodsi Szynaka Motor Lubawa zakończyli swoje rozgrywki w minioną sobotę. Na bocznym boisku podejmowali swoich rówieśników z Działdowa przegrywając 2:3
(2012-11-12)
Dziś na Stadionie Łazienkowskim rozegrany został kolejny mecz III ligi. Tym razem Motor zagrał z sąsiadem i odwiecznym rywalem - Startem Działdowo. Mecz rozpoczął się od dobrej gry lubawskiej drużyny i już w 6 minucie Motor wyszedł na prowadzenie
(2012-11-10)
W sobotę o godzinie 11.00 na boisku bocznym w Lubawie Juniorzy Starsi pokonali Olimpię Elbląg 3:0. W pierwszej połowie gola strzelił Miłosz Jarzembowski. Gra była wyrównana i ciekawa w wykonaniu obu zespołów
(2012-11-04)
Dziś na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Szynaka Motor Lubawa podejmował czwartą drużynę w tabeli III ligi Olimpię 2004 Elbląg. Niestety po słabej grze i błędach w obronie lubawski zespół przegrał 0:4
(2012-11-03)
Dnia 27.10.2012r. na bocznym boisku OSIR W LUBAWIE swój mecz rozegrali Juniorzy Młodsi MLKS Szynaka Motor Lubawa w ramach ligii okręgowej juniorów młodszych grupa 4. Po wyrównanym meczu szczególnie w pierwszej połowie podopieczni Pawła Szeflera musieli uznać wyższość swoich rywali przegrywając 2:4
(2012-10-28)
W sobotę 27 października zawodnicy Szynaka Motoru rozegrali kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem drużyna wyjechała do Grajewa na mecz z Warmią.
Niestety po dobrej grze w pierwszej połowie Motor przegrał 3:1
(2012-10-27)
Zarząd klubu Szynaka Motor Lubawa, podjął decyzję o zwolnieniu z funkcji trenera, dotychczasowego selekcjonera drużyny seniorów Tomasza Zakierskiego
(2012-10-25)
W sobotę, 20 października drużyna Trampkarzy Młodszych rozegrała na boisku bocznym mecz ze swoimi rówieśnikami z Nowego Miasta Lub. Niestety przegrali 0:3
(2012-10-24)
W sobotę 20 października drużyna Szynaka Motoru Lubawa rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Tym razem podopieczni Tomasza Zakierskiego podejmowali na własnym stadionie zespół Wissy Szczuczyn, która po 12 kolejkach plasuje się na 10 miejscu w tabeli. Niestety klątwa stadionu Łazienkowskiego nie została zdjęta. Motor przegrał 0:3
(2012-10-20)
W niedzielę 14 października lubawski motor rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem nasi zawodnicy grali mecz wyjazdowy z Granicą Kętrzyn na stadionie przy ul. Bydgoskiej. Motor niestety przegrał 0:2
(2012-10-14)
Dziś, w trudnych warunkach pogodowych, na Stadionie Łazienkowskim Szynaka Motor Lubawa podejmował drużynę z Morąga, która obecnie ma o 2 punkty mniej w tabeli III ligi. W przekroju całego spotkania Motor był lepszą drużyną, ale nie potrafił przewagi zamienić na gole
(2012-10-06)
W sobotę 29.09.2012 na płycie głównej stadionu Łazienkowskiego Juniorzy Starsi Szynaka Motor Lubawa podejmowali w 10 kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych swoich rówieśników z KS Jonkovia Jonkowo pokonując 2:0