Jagielonia Białystok II - Szynaka Motor Lubawa 1:1

1 września drużyna Szynaka Motor Lubawa rozegrała na wyjeździe mecz z liderem tabeli III ligi drużyną Jagiellonii II Białystok. Motor dość nieoczekiwanie zremisował z  rezerwami Jagielonii Białystok 1:1.

W pierwszej połowie napastnik z Lubawy Marek Śnieżawski zdobył w 30' bramkę dla lubawskiej drużyny. Do przerwy Motor prowadził 1:0.

Przed końcem spotkania lubawski zawodnik Piotr Remiszewski otrzymał żółtą kartkę za faul na polu karnym  sędzia podyktował rzut karny.

Bramkarz lubawskiej drużyny Dawid Kręt obronił.

Napór drużyny z Białegostoku spowodował, że gospodarze  zdobyli bramkę wyrównującą na kilka minut przed zakończeniem spotkania strzałem Bartosza Giełażyna w 80 minucie - ustalając wynik na 1:1.

Od 72 minuty spotkania  Motor grał  w dziesiątkę po  drugiej żółtej kartce  Piotra Remiszewskiego.

Po  VI kolejkach na czele tabeli III ligi plasuje się drużyna MKS Korsze 13 pkt., Motor z dorobkiem 8 pkt zajmuje 10  miejsce.