Szynaka Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 4:2

W środę 29 maja rozegrano na stadionach 27 kolejkę III ligi. Szynaka Motor Lubawa  podejmował na Stadionie Łazienkowskim Granicę Ketrzyn zajmującą 7 miejsce w tabeli.

14 października 2012 roku w jesiennych rozgrywkach Granica pokonała Motor 2:0. Dziś Motor zrewanżował się wygrywając 4:2. Pierwszą bramkę spotkania zdobył dla gości Paweł Kowalewski, a wyrównał obrońca Motoru Maciej Waląg. Obydwie bramki pierwszej połowy spotkania padły po rzutach rożnych.

W drugiej połowie ponownie pokonał bramkarza gości M. Waląg, jednak przeciwnicy z Kętrzyna nie pozwolili cieszyć się przewagą i Kamil Piątkowski wyrównał na 2:2. Potem było już tylko lepiej i dwie bramki dla Motoru zdobyli: Bazyli Jabłonowski i Dawid Ksiuk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla Motoru.

Spotkanie sędziowali: Andrzej Patrejko -  główny, asystenci - Krzysztof Kapela i Radosław Płoski.

Polecam  II połowę spotkania szczególnie końcówkę spotkania i obronę  bramkarza Motoru - Jacka Malanowskiego.