Szynaka Motor Lubawa - Huragan Morąg 2:2

W sobotę 7 września w meczu 7. kolejki III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej Szynaka Motor Lubawa podejmował na stadionie Łazienkowskim Huragan Morąg. Drużyna Motoru gra w kratkę. Więcej punktów zdobyła w meczach wyjazdowych niż na własnym boisku.

Mecz rozpoczął się od ataku drużyny gości i już w 5 minucie spotkania mogli objąć prowadzenie, ale bramkarz Dawid Kręt wypiąstkował piłkę. Motor objął prowadzenie w 39' po strzale Marka Śnieżawskiego i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie w 50' kapitan gości Piotr Galik zdobył wyrównującego gola i goście od tego momentu zaczęli grać coraz lepiej. Drugą bramkę dla Motoru zdobył w 62' Adrian Mederski, a kilka minut później ze stałego fragmentu gry wyrównał Piotr Żurański. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Sędzią głównym spotkania był Patryk Kępka. (mz)