Zwycięstwem 2:1 zakończyło się spotkanie Motoru Lubawa w spotkaniu III kolejki IV ligi. Rywalem gospodarzy była drużyna Zatoki Braniewo. Przed meczem piłkarze uczcili pamięć zmarłego Karola Dubickiego młodego piłkarza, który grał w Motorze Lubawa
(2017-08-19)
Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym II kolejkę rozgrywek IV ligi z byłą drużyną III ligi Concordią Elbląg. Jedna i druga drużyna w pierwszej kolejce pokonała swoich rywali. Motor Lubawa Tęczę Biskupiec 3:2, a Concordia na wyjeździe Unię Susz 2:1 po bramkach Kamila Kuczkowskiego
(2017-08-16)
Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie zakończyło się spotkanie pierwszej kolejki IV ligi. Rywalem Motoru Lubawa była szósta drużyna ubiegłego sezonu IV ligi Tęcza Biskupiec.
(2017-08-12)
Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia, piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa zainaugurują rozgrywki ligowe. Pierwszym rywalem piłkarzy będzie zespół Tęczy Biskupiec. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie o godz. 15.30
(2017-08-11)
Zakończyło się spotkanie pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Piłkarze MLKS Motor Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym o godz. 15.00 na stadionie w Rybnie spotkanie z GSZS Delfin Rybno. Delfin Rybno pokonał w rundzie wstępnej Lidera Złotowo. Jedyną bramkę dla piłkarzy z Lubawy zdobył Pawel Tomkiewicz w 27 minucie spotkania
(2017-08-05)
2 sierpnia na stadionie Łazienkowskim piłkarze Motoru Lubawa rozegrali kolejny sparing przed zbliżającym się sezonem. Tym razem rywalem piłkarzy Motoru był beniaminek IV ligi zespół Tęczy Miłomłyn
(2017-08-03)
26 lipca w meczu towarzyskim Motor Lubawa na stadionie w Lubawie zmierzył się z III ligową drużyną Sokoła Ostróda. To kolejne spotkanie przed inauguracją IV ligi. Spotkanie miało charakter towarzyski, więc trenerzy korzystali z zawodników testowanych głównie drużyna Sokoła Ostróda.
(2017-07-27)
21 lipca na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie piłkarze Motoru pokonali 6:2 Kormoran Zwierzewo. Goście to drużyna ligi okręgowej, w której grają m.in. Michał Maj - były zawodnik Motoru Lubawa oraz Paweł Śnieżawski
(2017-07-22)
W piątek seniorzy MLKS Motor Lubawa rozpoczęli przygotowania do rozgrywek IV ligi. W zajęciach uczestniczyli podstawowi zawodnicy grający w rozgrywkach III ligi, juniorzy oraz zawodnicy testowani.
(2017-07-12)
Piłkarze III ligi zakończyli rozgrywki ligowe. Drużyna Motoru rozegrała ostatnie spotkanie przed własną publicznością w dniu dzisiejszym, 14 czerwca o godz. 17.00, z czwartą drużyną III ligi - Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
(2017-06-14)
Piłkarze III ligi kończą rozgrywki. Drużyna Motoru Lubawa wyjechała do Aleksandrowa Łódzkiego .Sokół Aleksandrów Łódzki to dziewiąta drużyna tabeli III ligi w 32 meczach zdobyła 46 punktów.Motor niestety nadal ma na koncie tylko 5 pkt. w tabeli.
(2017-06-10)
Zakończyło się spotkanie III ligi Motor Lubawa na Stadionie Łazienkowskim podejmował 6 drużynę tabeli Sokół Ostróda. Po 90 minutach niespodzianki nie było, goście pokonali drużynę Motoru 1:2
(2017-06-03)
Piłkarze III ligi rozegrali 31 kolejkę spotkań. Wicelider tabeli Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. podejmował w dniu dzisiejszym ostatnią drużynę tabeli MLKS Motor Lubawa. Niespodzianki nie było, mimo ambicji i dobrej gry piłkarzy z Lubawy, szczególnie w pierwszej połowie, gospodarze w drugiej połowie podkręcili tempo i pokonali sąsiadów z Lubawy 5:0
(2017-05-28)
Na stadionie w Lubawie zakończyło się spotkanie III ligi. Motor Lubawa podejmował drużynę z MKS Ełk. Po 90 minutach gry gospodarze ulegli zajmującej 13 pozycję drużynie z Ełku 1:3. Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania należała do piłkarzy z Lubawy. W pierwszych 35 minutach mogli zdobyć bramkę po strzale Arkadiusza Konicza piłka trafiła w poprzeczkę. Pierwszą bramkę zdobywa dla gości z karnego w 45 minucie Paweł Sobolewski
(2017-05-20)
W środę (17 maja) o godz. 17.00, w ramach 29. kolejki III ligi grupy I, piłkarze Motoru Lubawa rozegrali na wyjeździe swoją kolejkę z Kaczkanem Huragan Morąg. Gospodarze zajmują aktualnie 11 miejsce w tabeli i ten mecz był dla nich bardzo ważny po ostatnich niepowodzeniach. Niespodzianki nie było i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0
(2017-05-17)
Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze III ligi rozegrali 28 kolejkę spotkań. Rywalem MLKS Motor Lubawa był wicelider tabeli zespół ŁKS Łódz. Zwycięstwo gości gwarantowało im powrót na pozycje lidera III ligi, po remisie Finishparkietu Nowe Miasto Lub. w dniu wczorajszym z Sokołem Ostróda 0:0. Tak też się stało. Piłkarze ŁKS mimo słabej gry w dniu dzisiejszym pokonali Motor Lubawa 0:3 i awansowali na pozycję lidera III ligi
(2017-05-13)
W sobotę na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Motor podejmować będzie wicelidera III ligi, ŁKS Łódź. W piątek na kolejnej odprawie z policją zapadło kilka istotnych decyzji i zmiany wcześniejszych ustaleń.
(2017-05-12)
Na stadionie bocznym w Białymstoku 7 maja o godz. 13.00 Jagielonia II Białystok podejmowała w 27 kolejce Motor Lubawa. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli III ligi. Początek spotkania, to wiele walki w środku pola i oberwanie chmury nad boiskiem w Białymstoku. Całe spotkanie kończy się wynikiem 3:1 dla Jagieloni II Białystok
(2017-05-07)
3 maja o godz. 17.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze III ligi rozegrali 23 kolejkę spotkań. Rywalem Motoru Lubawa była drużyna Ruch Wysokie Mazowieckie zajmująca 16 pozycję w tabeli. W 94 minucie ze stałego fragmentu gry, obrońca gości urodzony w Miłomłynie grający w zespole Motoru Lubawa w sezonie 2000/2001 Grzegorz Jóżwiak zdobywa wyrównującą bramkę i całe spotkanie kończy się wynikiem 2:2
(2017-05-03)
W sobotę, 29. kwietnia, na boisku w Wołominie piłkarze III ligi rozegrali 29 kolejkę spotkań. Dzisiejszy rywal Motoru, piłkarze Huraganu Wołomin, zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Niestety podopiecznym trenera Krzysztofa Malinowskiego zabrakło trochę szczęścia
(2017-04-29)
W ramach 24. kolejki III ligi na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze Motoru Lubawa rozegrali spotkanie z Ursusem Warszawa.W pierwszym meczu obu drużyn podopieczni trenera Michała Pulkowskiego - Ursus wygrał 6:0. W dniu dzisiejszym 22 kwietnia padł remis 1:1