Po raz pierwszy od wielu lat w Starostwie Powiatowym w Iławie odbyło się spotkanie Burmistrza Zalewa Marka Żylińskiego, Przewodniczącego Rady Jana Lichacza z władzami Powiatu, reprezentowanymi przez Starostę Powiatu Iławskiego Bartosza Bielawskiego oraz jego zastępców.
(2019-03-27)
Jest nam bardzo miło poinformować, że rodzicie dzieci z Gminy Biskupiec odwiedzili dziś, tj. 14 marca, Starostę Powiatu Iławskiego, Bartosza Bielawskiego, by podziękować za wsparcie, którego udzielił w kwestii rozmów na temat transportu ich dzieci do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczy w Kisielicach. Okazały się skuteczne i rodzice nie płacą już za dowóz dzieci.
(2019-03-19)
Od poniedziałku 4 marca trwa Wizyta Studyjna Starostów z Warmii i Mazur w Brukseli, w której uczestniczy Bartosz Bielawski, Starosta Powiatu Iławskiego. Spotkania z dyplomatami, posłami Parlamentu Europejskiego, przedstawicielami Komisji Europejskiej, debaty na temat rozwoju regionu oraz wdrażanie programów RPO – to tylko niektóre punkty wizyty w Brukseli, która potrwa do dziś, tj. do środy 6 marca.
(2019-03-07)
Delegacja z Tarnopola odwiedziła Starostwo Powiatowe w Iławie. Inicjatorem spotkania był Marek Borkowski, przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego . W lutym do Starostwa Powiatowego w Iławie z kurtuazyjną wizytą przyjechali sąsiedzi z Ukrainy, konkretnie z Tarnopola.
(2019-03-02)
Gala Szkoły Dialogu 2018, w której uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół z Lubawy oraz ich opiekunowie i przedstawiciele organu prowadzącego, zgromadziła ponad tysiąc dwustu gości z blisko 40 szkół z całego kraju. Należy podkreślić, że z województwa warmińsko-mazurskiego obecne były tylko 3 szkoły.
(2019-02-28)
Rozmowa z lek. med. Grzegorzem Piwowarczykiem, koordynatorem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Powiatowym Szpitalu im. Wł. Biegańskiego w Iławie, specjalistą medycyny ratunkowej oraz specjalistą chorób wewnętrznych
(2019-02-26)