W ostatniej kolejce spotkań sezonu 15/16 naszą drużynę czekał wyjazd do Łodzi. Już przed meczem raczej mówiono, że nie ma co liczyć na to, że to będzie mecz sezonu. Mimo tego spotkanie w Łodzi miało kilka istotnych smaczków i jak to bywa w widowiskach z udziałem KSC przyniosło sporo emocji.
(2016-04-18)
Piłkarze Constractu rozegrali w dniu dzisiejszym w Łodzi ostatni w tym sezonie mecz. Rywalem zawodników z Lubawy w 22 kolejce była drużyna z Łodzi AZS WSIU Malwee Łódź, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi grupy północnej
(2016-04-16)
Za nami ostatnie spotkanie tego sezonu przed własną publicznością, które rozpoczęło się od minuty ciszy która uczciła pamięć wiernego kibica KS CONSTRACT - Łukasza Orzechowskiego, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym.
(2016-04-10)
Dziś na hali OSiR przy gimnazjum został rozegrany ostatni mecz I ligi futsalu w tym sezonie. KS Constract Lubawa podejmował Politechnikę Gdańsk. Mecz rozpoczął się uczczeniem minutą ciszy zmarłego tragicznie kilka dni temu wiernego kibica lubawskiej drużyny Łukasza
(2016-04-09)
Za nami kolejne wyjazdowe spotkanie w I lidze Futsalu. Spotkanie w pod Toruńskim - Grębocinie zapowiadało się bardzo ciekawie. Zespół z Torunia przez ostatnie dwa sezony napsuł sporo krwi Lubawskiej drużynie.
(2016-04-05)
Niedzielne popołudnie spędzone w hali w obornikach okazało się bardzo dobrym wyborem dla miejscowych kibiców. Spotkanie od samego było szybkie, dynamiczne. Gołym okiem było widać, że gra obydwu zespołom przynosi radość.
(2016-03-23)
"Wiara w zwycięstwo, to wiara w sukces" to hasło prowadzi zawodników KS CONSTRACT w każdym spotkaniu w dobrych i złych momentach, niezmiennie od ponad 3 lat. Nie inaczej było w wyjazdowym spotkaniu z AZS UG Gdańsk.
(2016-03-13)
Zakończyło się spotkanie I ligi futsalu grupy północnej, gdzie lider tabeli AZS Uniwersytet Gdański zmierzył się w 18 kolejce z KS Constract Lubawa Piłkarze z Lubawy niestety ulegli gospodarzom 5: 2 .
(2016-03-12)
Za nami przedostatnie spotkanie tego sezonu we własnej hali. FC BYDGOSZCZ w tym spotkaniu grało głownie o honor i trzeba powiedzieć, że ten honor zachowało. Wynik wysoki, ale czy mogło być inaczej kiedy na ławce Bydgoszczan był tylko jeden zawodnik, na domiar złego- nominalny bramkarz.
(2016-03-08)
W Hali OSiR w dniu dzisiejszym rozegrana została 17 kolejka I ligi Futsalu grupy północnej, w której gospodarz KS Constract Lubawa zmierzył się z Chemikiem Bydgoszcz - przedostatnią drużyną tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:4 dla gospodarzy
(2016-03-05)
Sebastian Grubalski 3 miesiące temu zaliczył debiut w seniorskiej drużynie KS CONSTRACT. Już wtedy było wiadomo, że rozpoczyna się piękna sportowa historia. Dwie bramki w debiucie przeciwko najbardziej doświadczonej i najbardziej utytułowanej drużynie w I lidze futsalu dały wszystkim do myślenia.
(2016-03-04)
Daleki wyjazd do Białegostoku do znudzenia przypominał wszystkie poprzednie rozegrane w stolicy Podlasia. Kilkugodzinna podróż zakończona meczem, walki nerwów z małą ilością sytuacji i bramek.
(2016-02-29)
Zakończyło się spotkanie 16 kolejki I ligi Futsalu grupy północnej w którym zmierzyły się gospodarz Elhurt-Elmet Helios Białystok oraz zajmujący czwarte miejsce w tabeli Constract Lubawa
(2016-02-27)
Za nami 15 kolejka spotkań I ligi. Z spotkania z AZS UW zdecydowanie chciałoby się zapamiętać tylko pierwszą połowę, w której zagraliśmy na miarę meczu z przed tygodnia.
(2016-02-16)
Zakończyło się spotkanie I ligi futsalu KS CONSTRACT ,który zajmował IV miejsce w tabeli i zmierzył się w dniu dzisiejszym z AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 3 drużyna tabeli.
(2016-02-13)
Rozgrywki I ligi Futsalu wchodzą w decydującą fazę. Choć zwycięzca ligi i jednocześnie przyszłoroczny „Ekstraklasowicz” jest praktycznie wyłoniony to walka o pozostałe miejsca trwa w najlepsze. Nie inaczej będzie w Lubawie.
(2016-02-12)
Za nami bardzo trudny czas, po serii nieudanych meczów, w których brak skuteczności nie pozwalał zdobywać punktów zagraliśmy mecz na miarę naszych umiejętności. Pokonaliśmy bezpośredniego rywala, udowadniając przede wszystkim sobie, że potrafimy wygrywać.
(2016-02-07)
Znamy już odpowiedz na pytanie kto był lepszy w meczu I ligi Futsalu grupy północnej. Gospodarze KS Constract Lubawa podejmował w 14 kolejce zespół -Mieszko Gniezno. Constract Lubawa Mieszko Gniezno 7:2
(2016-02-06)
Na to i inne pytania znajdziemy odpowiedź już w najbliższą sobotę. W bardzo gorąco zapowiadającym się pojedynku z MIESZKO GNIEZNO zawodnicy KS CONSTRACT z pewnością mają coś do udowodnienia, zarówno kibicom jaki i samym sobie.
(2016-02-03)
Kolejnym naszym rywalem w rozgrywkach pierwszej ligi futsalu był zespół UNISŁAW TEAM. Rywal złożony z plejady młodych, perspektywicznych i ambitnych graczy, miał być bardzo trudnym przeciwnikiem, który jednak będziemy w stanie zmusić do błędu i w ostatecznym rozrachunku przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę.
(2016-01-24)
Niestety nie udało się drużynie Constract Lubawa pokonać wicelidera I ligi grupy północnej Futsalu MOKS Słoneczny Stok Białystok. W Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Lubawie gospodarze ulegli w dniu dzisiejszym tj. 16 stycznia br. gościom 1:2
(2016-01-16)