Ciekawy pojedynek na zakończenie rundy zaserwowali kibicom, zawodnicy GI Malepszt Arth Soft Leszno i Constract Lubawy. Osłabieni leszczynianie długo stawiali się Mistrzom Polski. O ile w pierwszej połowie mieli wystarczająco sił i długo zanosiło się na niespodziankę, o tyle druga część bezapelacyjnie należała do gości.
(2023-12-09)
Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Constractem Lubawa 2:1 po dwóch bramkach Alexa Gonzaleza. Dla mistrzów Polski to pierwsza porażka przed własną publicznością od kwietnia. Spotkanie aktualnego mistrza Polski z byłym mistrzem Polski. Spotkanie drużyny niepokonanej u siebie z zespołem, który wciąż nie zaznał porażki na wyjeździe.
(2023-12-06)
W ostatnim meczu grupy D Mistrz Polski Constract Lubawa pokonał drużynę z Chorwacji MNK Olmissum 7:2. Mimo porażki w pierwszej połowie 0:2 zawodnicy z Lubawy w drugiej połowie dominowali i zdobyli aż 7 bramek. Kto zwycięży w grupie D zdecyduje wieczorne spotkanie gospodarzy z drużyną z Kijowa
(2023-12-02)
Piłkarze Constractu Lubawa już jutro kończą swoją przygodę z Ligą Mistrzów. 2 grudnia o godz. 16.00 rozegrają ostatnie spotkanie z MNK Olmissum z Chorwacji. Po dwóch rozegranych spotkaniach nasz "kopciuszek" był bliski pokonania gospodarzy i aktualnego Mistrza Ligi Mistrzów gospodarzy - Pallma Futsal
(2023-12-01)
Mistrzowie Polski w drugim meczu Elite Round Ligi Mistrzów mierzyli się w z gospodarzami turnieju, a zarazem obrońcą trofeum – Palmą Futsal. Wyzwanie to było niezwykle trudne, ale to właśnie piękno sportu, że nawet kopciuszek może walczyć jak równy z równym na futsalowych salonach.
(2023-11-30)
Ten mecz już przeszedł do historii. Lubawianie w swoim pierwszym meczu Elite Round Ligi Mistrzów pokonali ukraiński HIT Kijów. Mistrzowie Polski do trzydziestej szóstej minuty przegrywali 1:4, ale w imponujący sposób zdołali odmienić losy pojedynku
(2023-11-29)
Constract Lubawa powtórzył ubiegłoroczny sukces Piasta Gliwice i awansował do Elite Round Ligi Mistrzów. Już jutro drużyna Mistrza Polski w Futsalu Constract Lubawa rozegra pierwszy mecz z ukraińskim Hitem Kijów. W grupie D oprócz drużyny z Ukrainy grają AE Mallorca Palma Futsal (Hiszpania) oraz MNK Olmissum (Chorwacja). Awans do ścisłego finału futsalowej Ligi Mistrzów, uzyska tylko zwycięzca tej grupy
(2023-11-28)
Constract Lubawa walczy o historyczny awans do futsalowego Final Four Ligi Mistrzów. Zawodnik mistrzów Polski Tomasz Kriezel był gościem dziennikarza sportowego Radia ZET Mateusza Ligęzy w najnowszym odcinku Dogrywki.
Constract Lubawa vs AZS UW Darkomp Wilanów to pojedynek w stylu przysłowiowej walki Dawida z Goliatem. Mecz mimo to dosłownie od pierwszych sekund mógł się podobać. Akademicy nie przestraszyli się Mistrzów Polski i szczególnie w pierwszej połowie twardo bronili wyniku.
(2023-11-23)
W sobotnim spotkaniu Constract Lubawa pokonał u siebie Clearex Chorzów 7:0. Dla mistrzów Polski było się bez problemów i przede wszystkim kontuzji. Mocno zdziesiątkowany Clearex wybrał się do Lubawy. Chorzowianie nie mogli skorzystać z usług chociażby Marcina Grzywy, Macieja Mizgajskiego czy Sebastiana Brockiego (kontuzje, kartki). Constract był oczywistym faworytem tego spotkania.
(2023-11-18)
Mistrzowie Polski przyjechali do Łodzi i zrobili, co do nich należy. Constract pokonał Widzew aż 6:0 umacniając się na pozycji lidera FOGO Futsal Ekstraklasy. Obie ekipy bardzo dobrze weszły w sezon. Widzew regularnie punktuje i przed tą serią znajdował się na szóstym miejscu w ligowej tabeli.
(2023-11-15)
Constract Lubawa wygrał 5:1 na zakończenie 10. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. Tym samym gospodarze utrzymali się na pozycji lidera, zaś przyjezdni zakończyli swoją serię kolejny meczów ze zwycięstwem na siedmiu spotkaniach.
(2023-11-12)
Przyszedł czas na dokończenie siódmej kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy, a w niej Mistrz Polski podejmował beniaminka z Podkarpacia. Wysokie zwycięstwo idealnie odzwierciedla to co działo się na parkiecie. Gospodarz rządzili i dzielili od pierwszych sekund tego meczu.
(2023-11-08)
Constract Lubawa zagrał pierwszy raz we własnej hali po udanym turnieju Main Round Ligi Mistrzów. Zawodnicy Dawida Grubalskiego wyraźnie pokonali Red Dragons Pniewy 10:1. Opromieniony awansem do Elite Round Ligi Mistrzów Constract Lubawa podejmował Red Dragons Pniewy. Podopieczni Dawida Grubalskiego rozpoczęli maraton trzech domowych spotkań w przeciągu tygodnie.
(2023-11-05)
Zapraszamy do KP Sport na specjalne studio po losowaniu fazy Elite Round UEFA Futsal Champions League. Runda elitarna zostanie rozegrana w formie miniturniejów w jednym miejscu od 28 listopada do 3 grudnia, a zwycięzcy czterech grup przejdą do finałów, które odbędą się 2/3 i 4/5 maja, a gospodarze zostaną ustaleni
(2023-11-02)
Na początku gratulacje Panie trenerze za awans do 16 najlepszych drużyn w Europie w Futsalu. Czy wierzył Pan w taki sukces?
(2023-10-28)
Reprezentanci Lubawy dobrze wiedzieli, że najważniejsze to wziąć sprawy w swoje ręce, a właściwie to nogi. Wysokie zwycięstwo lubawian zwiększyło ich szanse na awans, ale wszystko będzie jeszcze zależne od rezultatu kolejnego spotkania tej grupy
(2023-10-27)
Niewiarygodny mecz w Zagrzebiu. Constract Lubawa ostatecznie pokonuje 9:7 Futsal Dinamo robiąc poważny krok ku Elite Round Ligi Mistrzów. Po 84 sekundach mistrzowie Polski prowadzili już 4:0, a później i 6:0, by ostatecznie drżeć o zwycięstwo.
(2023-10-25)
Walka o awans do Elite Round Ligi Mistrzów rozpoczęta. Constract Lubawa, który pisze nową historię swojego klubu, pierwszy meczu z Titogardem na pewno zapamięta na długo.
(2023-10-24)
Mistrz Polski Constract Lubawa od wtorku rywalizować będzie w fazie Main Round futsalowej Ligi Mistrzów. Stawką jest awans do kolejnej, elitarnej fazy. Rywalami Constractu będą czarnogórski KMF Titograd Podgorica, szwedzkie Örebro FC oraz gospodarze i faworyci grupy - Dinamo Zagrzeb. Transmisję na żywo z dzisiejszego meczu z Klub Malog Fudbala Titograd znajdziecie na kanale YouTube gospodarzy turnieju. Początek spotkania o godzinie 16:00
Constract Lubawa w swoim ostatnim meczu przed Ligą Mistrzów wygrał 6:0 z Sośnicą Gliwice. Wszystkie bramki w tym meczu zdobywali Brazylijczycy. Dla Constractu Lubawa spotkanie z Sośnicą Gliwice było ostatnim przed wyjazdem na turniej Ligi Mistrzów.