Motor Lubawa - MKS Mielnik 6 : 0

W zaległym meczu III ligi Motor Lubawa podejmował MKS Mielnik (zielone stroje). Sędzią głównym  spotkania  był Tomasz Płoski.

MKS Mielnik zajmuje miejsce w końcówce tabeli, dlatego wszyscy kibice liczyli na zdobycie kompletu punktów na stadionie Łazienkowskim w dniu dzisiejszym przez drużynę Motoru. Pierwsza bramka padła już w 9 minucie po dośrodkowaniu przez Mariusza Lipowskiego, zdobyta przez  Michała Maja.  Kolejna bramka padła w 17 minucie po strzale ze stałego fragmentu gry przez Piotra Piceluka i błędzie bramkarza gości i Motor prowadził 2: 0.

Kamil Ludwiczak w 30 minucie strzela kolejną bramkę i jest 3: 0. Druga połowa to pokaz strzelecki zawodników Motoru, w 60 minucie Kamil Ludwiczak strzela swoją kolejna bramkę, w 75 minucie obrońca  Szymon Niestatek  strzela piękną bramkę i jest  5: 0.

W 79  minucie gry, swoją drugą w dniu dzisiejszym bramkę zdobył Piotr Piceluk, który w przekroju całego spotkania był zawodnikiem wyróżniającym się i stwarzającym obronie gości zagrożenie.

Po wczorajszej klęsce polskiej piłki nożnej, lubawscy wirtuozi futbolu poprawili nam dzisiaj humory. (mz)