Szczęśliwy Remis Motoru Lubawa z Huraganem Morąg 0 : 0

W sobotę 15 maja Motor podejmował na własnym boisku drugą drużynę tabeli  III ligi Huragan Morąg. Rywal trudny, z którym jesienią Motor nie poradził sobie w Morągu przegrywając 1: 3.

Co oczywiste, kibice jak zwykle, oczekiwali dobrej gry na własnym boisku swojej drużyny. W pierwszej połowie gra była wyrównana, chociaż już w 5 minucie mogło być  0: 1 dla gości  po strzale napastnika Huraganu - Rafała Siudzińskiego. Motorowi udało się w tej połowie  przeprowadzić kilka kontrataków, ale  bramkarz gości zawsze stał tam gdzie powinien. W 10 minucie mogła paść   kolejna bramka dla gości, piłka o kilkadziesiąt centymetrów minęła bramkę Motoru.

W drugiej połowie spotkania gra znacznie się  zaostrzyła i w konsekwencji sędzia pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom obu drużyn. Motor w tej części tylko kilka razy oddał  celne strzały na bramkę,  a goście dominowali - tylko nie potrafili zamienić przewagi na bramki.

Jedynym zawodnikiem którego można wyróżnić w Motorze jest bramkarz Mateusz  Leśniewski. Tylko dzięki niemu, Motor po beznadziejnej grze wywalczył jeden punkt.
Na kilka minut  przed końcem spotkania zawodnik Motoru Przemysław Czerwinski otrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić murawę.

W przekroju całego spotkania zawodnicy Huraganu byli lepszymi zawodnikami, a drużyna Motoru po raz kolejny pokazała swoje braki kondycyjne w drugiej części spotkania. (mz)