Futsal UT-18 - Podsumowanie

W hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie w minioną niedzielę, odbyły Mistrzostwa Warmii i Mazur w halowej piłce nożnej - futsalu U-18.  W finale  drużyna Olimpii 2004 Elbląg  pokonała UKS Budowlankę Iława  3:0. W meczu o trzecie miejsce  Huragan Morąg wygrał z Pisą TEWES - BIS Barczewo  7:1. Turniej stał na średnim poziomie, a kilka spotkań stało na wysokim poziomie i były bardzo zacięte. Nie brakowało i dramatycznych spotkań, a zatrzymywany czas gry w piłce futsalowej sprawiał, że mecze od pierwszej do ostatniej minuty były szybkie i pełne emocji.

W walce o finał UKS Budowlanka Iława rzutami karnymi pokonała   Pisę TEWES - BIS Barczewo.  W   finale  jednak drużyna z Iławy tylko w pierwszej połowie była równorzędnym  rywalem dla Elbląga. Druga połowa to już wyraźna dominacja  zawodników Olimpii Elbląg 2004 .