Trampkarze Młodsi Szynaka Motor Lubawa - Jeziorak Iława 12:1

W sobotę o godz. 13:00  na bocznym boisku stadionu Łazienkowskiego trampkarze Szynaka Motor Lubawa podejmowali  swoich rówieśników z Iławy w rozgrywkach ligi okręgowej trampkarzy młodszych.

Mecze  drużyn Motoru i Jezioraka  zawsze budziły sporo emocjiTak było i tym razem. Goście zapewne przyjechali do Lubawy po trzy punkty, ale nie myśleli, że dostaną  takie "tęgie baty".

Po 10 minutach gry podopieczni trenera Krzysztofa Malinowskiego prowadzili  juz  3:0. Końcówka pierwszej połowy rozgrywana była przy silnej ulewie, ale  nie przeszkadzało to młodym  zawodnikom obu drużyn walczyć z determinacją  o każdą piłkę.

Druga połowa  wyglądała  podobnie:  młodzi  trampkarze  z Lubawy pokazali ładną, finezyjną piłkę i co najważniejsze  grę zespołową. Rywale mimo lepszych warunków  fizycznych byli momentami bezradni w walce o piłkę.

Trener zgodnie z regulaminem   mógł wykorzystać i sprawdzić formę wszystkich swoich  zawodników zgłoszonych do meczu i tak też uczynił.

Mecz zakończył się wynikiem 12:1. Po meczu  gospodarze  nie ukrywali swojego zadowolenia  ze zwycięstwa, a przede wszystkim stylu w jakim pokonali swoich rywali. (mz)