Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w zapasach styl klasyczny z udziałem lubawskich Sokołów

Międzywojewódzkich Mistrzostwa młodzików w zapasach styl klasyczny odbyły się 19.10.2024 r w Olsztynie. MLKS Sokół Lubawa w klasyfikacji drużynowej zajął V miejsce. Indywidualnie II miejsce i medal zdobył Mateusz Pokojski w kat.  wagowej do 51 kg,  III miejsce i medal zdobył Oliwier Waśniewski w wadze do 41 kg.

O krok od medalu na V miejscu zawody zakończyli Bartosz Sienkiewicz i Ksawery Empel, a IX miejsce zajął Szymon Pokojski. Cała piątka punktowała i zdobyła łącznie  13 cennych punktów we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży.

W 2024 roku zdobyliśmy łącznie do tej pory 26 pkt. ale przed nami jeszcze dwa turnieje za tydzień. W Teresinie chłopcy zawalczą w stylu wolnym oraz dziewczyny również będą rywalizować o ważne punkty. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy.