Sparing Motoru Lubawa. 1:2 dla Sparty Brodnica

Piłkarze Motoru Lubawa w tym tygodniu ciężko trenują. W środę sparing z Sampławą, dzień później kolejny sparing z Delfinem Rybno w Rybnie i kolejny zwycięski sparing, w którym zadebiutował 14-letni zawodnik Motoru Oliwier Pawłowski. Bramki w Rybnie zdobyli: dwie - Bartosz Kuczyński i po jednej Martyn Michalak, Kacper Kruszewski, Dawid Kuczyński, Oliwier Pawłowski (debiutant z Juniorów młodszych).

W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 rozegrali kolejny sparing. Tym razem poprzeczka była postawiona znacznie wyżej. W meczu wyjazdowym gospodarzem była silna drużyna Sparty Brodnica. Drużyna IV ligowa, która od kilku lat rozgrywa z Motorem sparingi. Sparta w pierwszym sparingu pokonała wysoko Promień Kowalewo Pomorskie 6:0, więc dzisiejszy sparing z Motorem był drugim i jak się okazało zwycięskim sparingiem.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w pierwszej połowie spotkania. Wyrównał w drugiej połowie Kacper Kruszewski, ale gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę i pokonali motorowców 2:1. (mz