Baraż o IV ligę Constract Lubawa - Sokół Ostróda (0:1) 1:2

Na stadionie Constractu Lubawa w Grabowie rozegrano pierwsze z dwóch  spotkań barażowych o awans i grę w IV lidze. W meczu barażowym Constract  podejmował Sokół Ostróda renomowany zespół, który odbudowuje swoją pozycję w piłce nożnej i grając w klasie okręgowej wywalczył II miejsce.
Apetyty gospodarzy były duże, aby podtrzymać grę w IV lidze, ale początek spotkania był korzystny dla gości i w 12' zdobyli prowadzenie po golu Karola Stysia. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

Druga połowa rozpoczęła się ciekawie, gospodarze próbowali prawą stroną  boiska dośrodkowywać, ale Piotr Sikora doskonale radził sobie w bramce. W  60' minucie Szymon Licznerski został sfaulowany, przez chwile doszło do przepychanek na boisku i sędzia pokazał 3 kartoniki.

W końcówce spotkania gospodarze dominowali na boisku, ale brakowało wykończenia, a Szymon Licznerski próbował z dalszej odległości zaskoczyć bramkarza gości.
Śliska murawa spowodowała, że gra stała się nerwowa i brzydka. Gospodarze jednak grali do końca. 70' ze stałego fragmentu gry pada bramka dla gospodarzy. Paweł Sagan zdobywa wyrównująca bramkę na 1:1. Szczęście nie trwało długo. 81' Kacper Nowicki po błędzie obrony gospodarzy strzela piękną bramkę i goście obejmują prowadzenie 1:2. W 85' po drugiej żółtej kartce boisko opuścił zawodnik gospodarzy Niedbalski. Spotkanie kończy się wynikiem 1:2 dla Sokoła Ostróda.