Turniej Dzieci i Młodzieży w tenisie ziemnym Iława 15.06.2024

W dniu 15  czerwca  na iławskich kortach odbył się Turniej Dzieci i Młodzieży w kategoriach wiekowych 7-18 lat. Silną ekipę na te zawody wystawiła nasza szkółka tenisowa LTT LAVER.

Jędrek Świątkowski

Najlepszym z naszej ekipy i jednocześnie zwycięzcą swojej kategorii wiekowej 10-12 lat został Jaś Pawlik! Jasiu był bardzo zaangażowany i pozytywnie nastawiony do swojej rywalizacji co dało efekt! Gratulujemy jemu jak i również jego rodzicom!
W tej kategorii zagrał również Patryk Krauzewicz, który uplasował się tuż za podium zajmując 4 miejsce.

W przedziale wiekowym 13-14 lat 4 miejsce  zajął brat Jasia, Mateusz Pawlik .
Natomiast w ostatniej, najstarszej grupie 15-18 lat, Jędrek Świątkowski zajął 3 miejsce wywalczając je, niczym Hubert Hurkacz, w dwóch setach i dwóch tie-breakach 7-6  7-6.