Sukcesy Zapaśników Sokoła Lubawa na Międzynarodowym Turnieju w Żukowie!

Dnia 11 maja  zawodnicy Sokoła Lubawa wyruszyli do Żukowa, by wziąć udział w prestiżowym międzynarodowym turnieju zapaśniczym. Nie zabrakło tam reprezentantów z Polski, Szwecji, Danii i Niemiec. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie, pozostawiając serce na macie i zdobywając wiele wspaniałych osiągnięć!

W kategorii 38 kg Kostiantyn Klepanda sięgnął po srebrny medal, w kategorii 41 kg Ksawery Empel również stanął na podium, zdobywając srebro. Dmytro Klepanda w kategorii 57 kg. zdobył trzecie miejsce i brązowy krążek. Tuż za podium na czwartych miejscach po bardzo dobrych walkach uplasowali się Kacper Pielenc i Bartosz Sienkiewicz.

Pozostali zawodnicy, Jan Pokojski, Mikołaj Pokojski, Franciszek Wołodźko, Szymon Pokojski oraz Mateusz Pokojski, walczyli bardzo ambitnie, a do wejścia do strefy medalowej zabrakło im naprawdę niewiele.

Dziękujemy serdecznie Państwu Pielenc i Empel za pomoc w transporcie oraz Pani Pokojskiej za wsparcie podczas zawodów. Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że mamy takie wsparcie w każdej sytuacji!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych walk i pozostawionego serca na macie! Życzymy wytrwałości i dalszego dążenia do określonych celów.

Źródło: FB Sokół Lubawa