Jordan Kazanice pokonał Wicher Gwiździny

Ze względu na święta Wielkanocne XV kolejka B-klasy została rozegrana w sobotę 23 kwietnia. Kolejka zapowiadała się emocjonująco i tak właśnie było. Lider Złotowo podejmował na boisku w Tuszewie miejscową Tessę. Derby gminy zakończyły się wynikiem 1:1.

W meczu na szczycie niepokonany na wiosnę Jordan Kazanice podejmował lidera tabeli Wicher Gwiździny. Dla ekipy z Kazanic był to mecz o wszystko, ewentualna przegrana przekreśliłaby marzenia o mistrzostwie. Od pierwszych minut Jordan ruszył do ataku. w 15 minucie meczu w polu karnym gości brutalnie "ścięty" zostaje P.Banacki i sam celnie egzekwuje jedenastkę.

Kilka minut później z groźną akcją wyszedł Wicher, strzał - złe wyjście bramkarza gospodarzy, sytuacje próbuje jeszcze ratować M.Banacki ale wpycha tylko piłkę do siatki. W ostatnich minutach pierwszej połowy po sytuacji sam na sam z bramkarzem po raz drugi do siatki trafia P.Banacki.

W drugiej połowie, podobnie jak w zeszłym tygodniu Jordan zostaje zepchnięty do defensywy. Wicher kilkakrotnie groźnie atakuje jednak daleko jest od wyrównującej bramki. Mecz dzięki niemocy strzeleckiej lidera wygrywa spotkanie 2:1.