X kolejka halówki w Gminie Lubawa

W pierwszym meczu w Rożentalu walcząca o pierwsze miejsce drużyna Szkłomalu Prątnica podejmowała drużynę ZUH Kazanice. Po pierwszej połowie zapowiadało się na sporą niespodziankę, pierwsza bramka padła dopiero po 12 minutach meczu.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Szkłomal szybko wyszedł na prowadzenie 4:1 i wtedy nastąpiło przełamanie w Zuh-ach, kilka bardzo ładnych akcji i na 4 minuty przed końcem ekipa z Kazanic przegrywała tylko jedną bramką. Kadrowo osłabiony Szkłomal dzięki bardzo dobrej grze w defensywie nie dał sobie wyrwać zwycięstwa a Zuh-y po raz kolejny mimo dobrej gry przegrały 5:7.

Drugi mecz nie odbył się z powodu kolejnej nieobecności Prątniczanki. Zgromadzeni kibice nie mogli jednak narzekać na brak wrażeń, Lider Złotowo I rozegrał mały sparing między sobą a w kolejnym meczu kibice obejrzeli prawdziwy grad bramek. Makrodach urządził sobie festiwal strzelecki pokonując drugą ekipę Rożentala 20:5.

W Złotowie Orzeł Mortęgi po bardzo ciekawym spotkaniu pokonał Drwęcę Zielkowo, zaś wyżej notowany zespół  OKS LZS Omule I uległ   Torpedzie  z Rożentala jedną bramką. Kontuzja  bramkarza  Eugeniusza Kleiny  niekorzystnie wpłynęła na psychikę  drużyny.

Za tydzień przerwa, mecze zostały przeniesione na kolejny weekend.

Info ze strony LZS:

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, informuje że w dniu 06.02.2011 r. na Halach Sportowych w Rożentalu oraz Złotowie z powodów organizacyjnych nie odbędzie się XI Kolejka Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy.

Kolejka nr XI odbędzie się dnia 13.02.2011 r.

Kolejka nr XII odbędzie się dnia 20.02.2011 r.