6 kolejka halówki w Lubawie

W minioną niedzielę w hali sportowej przy Gimnazjum w Lubawie, odbyła się 6 kolejka halowej piłki nożnej w Lubawie. Hitem tej kolejki było spotkanie  niepokonanej dotychczas drużyny Szkłomalu  z AP Elektro. Spotkanie było rzeczywiście bardzo ciekawe i  stojące na wysokim poziomie.
W pierwszej połowie znakomicie bronił  bramkarz  drużyny AP Elektro i to dzięki  Jego postawie, długo na tablicy utrzymywał się wynik  0 : 0.

Jednak po jednej z kontr  drużyny Szkłomalu padła pierwsza  bramka, której zdobywcą był Paweł Śnieżawski po zagraniu Daniela Malinowskiego. Mimo utraty bramki  drużyna AP nadal  atakowała i sprawiała kłopot bramkarzowi Grzegorzowi Kamińskiemu, ale bramkę drugą zdobył dla Szkłomalu na kilka minut przed końcem spotkania Bazyli Jabłonowski i było  2:0.

Oglądający to spotkanie kibice i zawodnicy sądzili, że  nic  już nie może odebrać zwycięstwa  drużynie Szkłomalu. Jednak stare powiedzenie mówi "... dopóki piłka w grze...". W ostatniej minucie spotkania zawodnicy AP Elektro Budzich Patryk i Świgoń Łukasz zdobyli  bramki i AP Elektro  zremisował 2:2. (mz)

Migawka z meczu  Szkłomal i AP Elektro (czarne koszulki)