18 grudnia rusza Liga Piłki Siatkowej

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie informuje, że 18 grudnia 2010 r. o godz. 1500 rozpoczynają się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn:

Warunki uczestnictwa i zasady gry:
•    wpisowe od drużyny wynosi 400 zł – 1 rata (200 zł) musi być wpłacona  do dnia 18.12.2010 r. , 2 rata do dnia 29.01.2011 r.
•    mecze rozgrywane będą w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR-u w Lubawie przy ul. Św. Barbary
•    zawody rozgrywane będą na 2 boiskach równolegle
•    drużyny rywalizować będą systemem „każdy z każdym” - mecz i rewanż
•    w danym dniu każda z drużyn rozegra 2 spotkania
•    mecze rozgrywane będą do 2 wygranych setów (set do 25 punktów), w przypadku remisu 1:1 w setach, dodatkowy set do 15 punktów
•    reprezentacja drużyny może liczyć maksymalnie 10 zawodników
•    składy drużyn należy dostarczyć w pierwszym dniu zawodów tj. 18.12.2010 r. przed pierwszym swoim meczem
•    na zgłoszeniu drużyny należy zaznaczyć kapitana i jego telefon kontaktowy
•    po 2 kolejkach spotkań będzie otwarte okno transferowe, w którym można dokonać zmiany zawodników w składzie