Szynaka Motor Lubawa juniorzy OSP Turznica 8: 3

W niedzielę 5 września  o godz. 11.00  juniorzy Szynaka Motor Lubawa rozegrali mecz ligowy na stadionie Łazienkowskim  z  OSP Turznica  wygrywając  8: 3.

Pierwsza połowa to ciekawa gra w wykonaniu obydwu druzyn. Pierwsza bramka padła już w 3 minucie spotkania, druga w 5 minucie. Drużyną lepszą w tym okresie  była drużyna juniorów z Lubawy, chociaż  popełniła kilka błędów  w polu bramkowym, po których goście zdobyli bramki z rzutów karnych.Do przerwy juniorzy Szynaka Motor Lubawa prowadzili 4 :  3 .

Druga połowa spotkania w wykonaniu  podopiecznych Jerzego Sendlewskiego  aktualnego trenera zespołu, to pokaz skuteczności napastników , zdobyli w tej połowie 4 bramki nie tracąc żadnej. (mz)