Sezon kolarski rozpoczęty!

Opublikowano:

Dwie pierwsze edycje Cisowianka Mazovia MTB Marathon już za nami! Rozpoczęcie cyklu amatorskich maratonów rowerowych organizowanych przez Cezarego Zamanę odbyło się w Józefowie, a w minioną niedzielę odbyła się druga edycja w Legionowie.

Trasy obydwu wyścigów były przykładem jak wiele można „wycisnąć” z typowych, monotonnych podwarszawskich nizin. Szczególnie  trasa w Józefowie pozytywnie zaskoczyła kolarzy ilością singli wijących się leśnymi ścieżkami i wzdłuż brzegów Świdra.

Wśród ponad tysiąca startujących byli zawodnicy z Lubawy, Iławy i Nowego Miasta Lubawskiego. Debiut na Mazovii zaliczyli Sebastian Podliński i Grzegorz Niesiobędzki.

W Józefowie najlepiej zaprezentował się Michał Wyżlic (KOMOBIKE SCOTT), który na dystansie Giga zajął 3. miejsce open, a drugie w kategorii M2. O jedno miejsce niżej zameldował się na mecie w Legionowie. Start w Legionowie do udanych może zaliczyć Witek Szczawiński (Terra Lubavia). W swojej kategorii wiekowej zajął 3. miejsce na dystansie Mega.  (elubawa)

Wyniki_edycji_w_Józefowie.pdf 

Wyniki_edycji_w_Legionowie.pdf 

Foto:
Piotr Marchel 
Zbyszek Kowalski 
BikeConcept