Dominacja zawodników LZS Lubawa

W rozegranym w czwartek turnieju lubawskiej ligi tenisa stołowego uczestniczyło 33 zawodników.Swą dominację potwierdzili zawodnicy występujący w trzecioligowym zespole LZS Lubawa.

Zwycięstwo odniósł Michał Surdykowski po pokonaniu w finale Szymona Żuralskiego.Na trzecim miejscu zawody ukończył lider klasyfikacji generalnej Tomasz Golder.

Na kolejnych miejscach uplasowali się zawodnicy z Morąga- Wojciech Dzierżko, Robert Zaborowski i Sławomir Urban.Na siódmym i ósmym miejscu turniej ukończyli czołowi zawodnicy iławskiej ligi tenisa stołowego- Artur Lubnau i Andrzej Guzowski.

Po dłuższej przerwie w turnieju wystąpił Tomasz Łupaczewski- zajął dziewiąte miejsce.