Z boisk A, B i C klasy

Kolejna dawka piłkarskich emocji za nami. Zwycięstwa LIDERA, JORDANU, TORPEDY, PRĄTNICZANKI oraz Fijewa. Bez gry trzy punkty zapisał ZUH ANDRZEJ Zadroga. Szczegóły poniżej.

A-klasa

LZS LIDER Złotowo – LZS OSA Ząbrowo 1:0 (0:0)

Kolejne zwycięstwo zanotowali w sobotnie popołudnie zawodnicy LIDER Złotowo. Po bramce w 60 minucie Łukasza Licznerskiego pokonali OSĘ Ząbrowo 1:0. Wygrana pozwoliła przesunąć się podopiecznym trenera Pawła Jurkiewicza w ligowej tabeli na IV miejsce.

Bramki: Łukasz Licznerski (60’)

Skład LIDERA Złotowo: Łukasz Szechlicki – Adrian Andrzejczak, Dawid Dąbrowski (60’ Adrian Mederski), Mateusz Erdman, Robert Kaczyński (80’ Tomasz Ewertowski), Mateusz Kruszewski, Łukasz Licznerski (89’ Paweł Jurkiewicz), Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski (55’ Paweł Brzozowski)

B-klasa

KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 1:0 (0:0)

Bez punktów z Gwiździn wrócili zawodnicy AVISTY Łążyn, którzy nie sprostali liderowi tabeli WICHROWI Gwiździny. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił w 50 minucie meczu z rzutu karnego Krystian Rochewicz.

Bramka: Krystian Rochewicz (50’ – rzut karny)

Skład AVISTY Łążyn: Jakub Lewalski – Patryk Borkowski, Damian Golder, Bartosz Groszkowski, Karol Józefowicz, Łukasz Junkier, Patryk Kempkowski, Miłosz Krajewski, Krzysztof Marchelek, Mateusz Smuorek (58’ Artur Zelma), Marek Wierzbowski.

GKS MEWA Smykowo – LZS JORDAN Kazanice 1:3 (0:2)

Po porażkach z Łążynem i Gwiździnami zwycięstwo odnieśli zawodnicy JORDANU Kazanice, którzy pokonali MEWĘ Smykowo 3:1. Obydwie ekipy kończyły mecz w osłabieniu. W 28 minucie boisko opuścił Łukasz Graduszewski (dwie żółte kartki), trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Krystian Brzózy (bezpośrednia czerwona kartka).

Bramki: Kamil Grabowski (46’) – Krystian Opałka (16’, 74’), Kamil Sass (20’)

Skład JORDANU Kazanice: Bartłomiej Górski – Dawid Gajewski, Przemysław Gerka, Dawid Goliszewski (64’ Mateusz Zalewski), Mateusz Górski, Łukasz Graduszewski, Tomasz Grzybowski, Maciej Jurkiewicz (70’ Piotr Laskowski), Krystian Opałka (88’ Szymon Śliwiński), Kamil Sass (25’ Bartosz Modrzewski), Jakub Zglenicki

C-klasa

W Gminnej C-klasie na prowadzeniu w dalszym ciągu obrońca tytułu ZUH ANDRZEJ Zadroga, który kolejne trzy punkty dopisał bez gry (zawodnicy ORŁA Grabowo nie stawili się do rozegrania meczu). W zapowiadanym jako HIT KOLEJKI meczu Rożental lepszy od Sampławy.

Wyniki VI serii gier:

LZS TORPEDA Rożental – LZS Sampława 3:1 (1:0)

Bramki: Jakub Graman (2), Robert Marciniak (1) – Adam Markowski (1)

ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS ORZEŁ Grabowo 3:0 – walkower

LZS Byszwałd – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3:4 (0:2)

Bramki: Szymon Bogdański (1), Radosław Makowski (1), Kacper Żuchowski (1) – Szymon Wroński (3), Mateusz Golder (1)

LZS Fijewo – LZS ORZEŁ Mortęgi 4:1 (4:1)

Bramki: Daniel Osmański (6’, 12’), Daniel Karczewski (40’), Karol Jakubowski (44’) – Paweł Stachewicz (42’)