KS Futsal Oborniki – KS Constract Lubawa (0:2) 1:2

W 19 kolejce I ligi Futsalu 20 marca br. piłkarze KS Constract Lubawa zmierzyli się z ósmą drużyną tabeli - gospodarzem KS Futsal Oborniki. W składzie drużyny z Lubawy zabrakło między innymi Piotra Karbowskiego, Denisa Diemisheva oraz Sebastiana Grubalskiego.

W pierwszej połowie po bramkach Pawła Ossowskiego w 5 minucie i Jarosława Szulca w 10 minucie piłkarze Constractu prowadzili 0:2.

W drugiej połowie meczu piłkarze z Lubawy bronili się i w końcówce utracili bramkę. Gospodarze próbowali strzelić kolejną, jednak zawodnicy z Lubawy bronili się skutecznie i nie pozwolili wyrwać zasłużonego zwycięstwa. KS Constract Lubawa pokonał gospodarzy na wyjeździe 1:2. (elubawa)

P.S.
Na zdjęciu poniżej:
Zgrupowanie w Vsetin (Czechy) reprezentacji Polski do lat 19. W trakcie zgrupowania młodzi futsaliści zagrali w turnieju towarzyskim z Czechami, Słowakami i Węgrami. Wszyscy trzej piłkarze zagrali w dużym wymiarze czasowym. Daje to  nadzieję na kolejne powołania do kadry U-19.

od lewej: Mateusz Jajkowski, Rafał Kruczkowski (obaj z Wikielca) i Sebastian Grubalski (KS Constract).

foto klubowe

19 marca na bocznym boisku stadionu w Lubawie piłkarze Motoru ulegli Jeziorakowi Iława 1:3. Dla Lubawy bramkę zdobył Daniel Malinowski, a dla piłkarzy B klasowego Jezioraka - Figurski i Madej (dwie). (mz)