Constract Lubawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok 1:2

Niestety nie udało się drużynie Constract Lubawa pokonać wicelidera I ligi grupy północnej Futsalu MOKS Słoneczny Stok Białystok.

W Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Lubawie gospodarze ulegli w dniu dzisiejszym tj. 16 stycznia br. gościom 1:2.

Cała drużyna z Podlasia pokazała się z dobrej strony, agresywna gra, zagrywki, bardzo dobrą dyspozycję zaprezentował także bramkarz. Z przekroju meczu widać, że goście na początku rundy rewanżowej są bardzo dobrze przygotowani do sezonu.

Bramki padły w pierwszej połowie dwie po strzałach Ostapiuka nr 9 dla gości. Dla  gospodarzy bramkę zdobył Sebastian Grubalski (8).

W drugiej połowie Constract miał kilka doskonałych sytuacji do zdobycia bramek. Drużyna Adriana Citko potrafiła jednak doskonale się bronić do końca spotkania.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został strzelec dwóch bramek Michał Ostapiuk zawodnik MOKS Słoneczny Stok Białystok.