Tomasz Golder nie zwalnia tempa

W dniu 17.12.2015 rozegrano jedenasty, ostatni w tym roku turniej tenisa stołowego w ramach czternastej edycji lubawskiej ligi, w którym uczestniczyło 52 zawodników.

Zawody pokazały, że lider Tomasz Golder trzyma się mocno. Wygrał turniej, pokonując w finale Andrzeja Guzowskiego 3:0. Było to jego trzecie zwycięstwo w obecnej edycji.

Na drugim miejscu zawody ukończył Michał Surdykowski, który również pokonał Andrzeja Guzowskiego 3:0.

Po raz pierwszy w czołowej dziesiątce uplasował się Przemysław Czossek - zajął dziewiąte miejsce.

Dziesiątkę zamyka Kacper Jankowski - zwycięzca Wojewódzkiego Turnieju o Puchar TVP Olsztyn- dzięki czemu awansował do pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej.