Filip Januszewski I w Międzynarodowych zawodach kadetów w Czechach. Klasycy Sokoła w Supraślu

Doskonała wiadomość dotarła do nas z Czech - zawodnik MLKS "Sokół" Filip Januszewski startując w Reprezentacji Polski zwyciężył w Międzynarodowym Turnieju  Kadetów w stylu klasycznym . Filip w tej chwili jest w drodze na zgrupowanie Kadry Polski do Chomutov również w Czechach.

W dniach 16-17.10.2015 r. w Supraślu zapaśnicy z lubawskiego Sokoła startowali w Międzynarodowym Turnieju. W zawodach wystartowali zawodnicy z Lidy i Grodna na Białorusi, Kowna na Litwie oraz przedstawiciele polskich klubów.

Dwaj nasi zawodnicy zdobyli medale: w grupie juniorów Michał Zawadzki zajął II miejsce w wadze do 60 kg( przypominamy, że Michał jest aktualnym Mistrzem Polski w grupie kadetów do 50 kg) natomiast w grupie młodzików dobry występ i największy swój sukces odniósł Filip Łużyński zdobywając brązowy medal w wadze do 38 kg.

O krok od medalu byli Hubert Januszewski w wadze do 38 kg oraz Jakub Giziński w wadze do 35 kg którzy zajęli V miejsca ponadto Jakub Łupaczewski w kat. do 35 był X.

materiał: FB klubu Sokół Lubawa