Juniorzy Motoru pokonali Sport Academy Olsztyn 2:1

W niedzielę w południe  11.10.2015 młodzi piłkarze Motoru Lubawa, podopieczni  Krzysztofa Malinowskiego rozegrali siódmą kolejkę ligi.

Juniorzy z Lubawy po ciężkim spotkaniu z wyżej notowaną drużyną Sport Academy Olsztyn, pokonali gości z 2:1 po bramkach Mateusza Kruszewskiego.
W pierwszej połowie spotkania goście zdobyli pierwszą bramkę. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie zawodnicy z Lubawy od początku uwierzyli, że rywal jest do pokonania  i po dobrej grze pokonali groźny zespól z Olsztyna.  Juniorzy z Motoru awansowali na  czwarte miejsce w tabeli.

W tabeli prowadzi Olimpia  Elbląg,która w tych  rozgrywkach dominuje nad pozostałymi  drużynami. Do tej pory wszystkie spotkania  wygrała i  zdobyła  40  bramek, tracąc  jedną  w ostatniej kolejce na  wyjeździe pokonując Rybno 1:12.  (mz)