Trzy medale zapaśników podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski w Supraślu

27 września w Supraślu rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Regionu D w zapasach w stylu klasycznym młodzików.

W zawodach bardzo dobrze wypadli zawodnicy z Sokoła Lubawa. W klasyfikacji drużynowej na 18 drużyn zajęli czwarte miejsce.

Złoty medal w  wadze 59 kg zdobył Radek  Gajewski. W wadze  47 kg srebro zdobył  Maciej Florkowski. W wadze 35 kg Jakub Giżynski zdobył brązowy medal.

Pozostali zawodnicy również dobrze się prezentowali. Igor Ewertowski 35 kg - V, 38 kg Filip Łużyński - V, waga 47 kg Przemysław Rożentalski V miejsce i Jakub  Kłosowski X miejsce.

W dniu dzisiejszym podczas lubawskich witamin szkolnych odbył się pokaz zapaśników klubu Sokół Lubawa. Zabrakło podczas pokazów młodzików, którzy walczyli w Supraślu i dla Nich dedykujemy materiał.