Constract Lubawa - KS Unisław Team 2:1 (2:0)

Zakończyło się spotkanie I ligi Futsalu grupy północnej. W drugiej kolejce 26 września br. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Św. Barbary, piłkarze KS Constract Lubawa pokonali KS Unisław Team 2:1.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Daniel Sass i Piotr Karbowski w pierwszej połowie spotkania.

Goście w drugiej połowie znacznie podkręcili tempo i Patryk Rau strzelił kontaktowego gola. Zawodnicy z Unisławia próbowali za wszelką cenę wyrównać. Jednak grający po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją, bramkarz Grzegorz Kamiński bronił tego dnia bardzo dobrze, czego dowodem było przyznanie mu przez sędziów i trenerów tytułu najlepszego zawodnika dzisiejszego spotkania.

Warto podkreślić, że dzisiejsi rywale piłkarzy z Lubawy zajmowali po pierwszej kolejce I miejsce w tabeli.