Błękitni Orneta - Motor Lubawa 1:0

Trzecią kolejkę IV ligi rozegrali piłkarze Motoru Lubawa na stadionie w Ornecie. Przeciwnikiem naszych piłkarzy w dniu dzisiejszym była zajmująca 13 miejsce drużyna  Błękitni Orneta. Gospodarze w pierwszym meczu zremisowali z Polonią Pasłęk 0:0, w drugim ulegli Wielbarkowi Omulew 0:1.

Motor Lubawa zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli po zwycięstwach w Suszu na wyjeździe z Unią oraz na stadionie Łazienkowskim w minioną środę 4:1 z Orłem Janowiec Kościelny.

Gospodarze już w 7 minucie zdobyli bramkę po strzale Tomasza Sławeckiego. Bramka zdobyta na początku spotkania zdecydowała o zwycięstwie drużyny z Ornety i mimo, że od 67 minuty grali w osłabieniu potrafili się skutecznie bronić i pokonali Motor Lubawa 1:0. (mz)