Szynaka Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn (1:1) 2:2

Na stadionie Łazienkowskim zakończyło się spotkanie 28 kolejki IV ligi pomiędzy gospodarzem Szynaka Motorem Lubawa i drużyną Stomilu II Olsztyn. Po pierwszej  bezbarwnej połowie wynik był 1:1 po bramkach Damiana Zachaja  (bramka samobójcza)i Dawida  Bogdańskiego . W drugiej obie drużyny zagrały ładny futbol, czego efektem były zdobyte bramki.

Marek Śnieżawski zdobył piękną bramkę w 65 minucie i gospodarze objęli prowadzenie 2:1.

Szczęście nie trwało długo, za faul na polu karnym sędzia Piotr Szczypiński podyktował rzut karny dla gości. Rafał Witkowski  strzelił precyzyjnie i goście wyrównali 2:2.

W końcówce spotkania Marek Śnieżawski nie wykorzystał rzutu karnego. Mecz zakończył się remisem choć zarówno gospodarze jak i goście mogli zdobyć bramki. Kilka minut przed końcem drużyny grały w 10-tkę.

Czerwone kartki  Emil Brzozowski  - Stomil i  Michał Maj - Motor

Gole dla gości zdobyli: Dawid Bogdański i Rafał Witkowski (z karnego). Do końca  rozgrywek pozostały dwa spotkania - wyjazdowe do Giżycka i na zakończenie tegorocznych rozgrywek 20 czerwca piłkarze z Lubawy zmierzą się na stadionie Łazienkowskim z wiceliderem GKS Wikielec.