Mistrzostwa Koła PZW w Lubawie

Dnia 10.05.2015 r. na Zalewisku Miejskim odbyły się "Mistrzostwa Koła w Lubawie". Zbiórka uczestników odbyła się o godz.5.45, a o godz. 6.30 przystąpiono do pierwszej dwugodzinnej tury.

W dzisiejszych zawodach do rywalizacji przystąpiło 10 zawodników. Na łowisku dominowała głównie płotka, choć także trafiały się okonie i wzdręgi . Po pierwszej turze prowadził Puwalski Mariusz (1,38kg) na drugiej pozycji był Grabowski Daniel (1,04kg), a na trzecim miejscu Puwalski Przemysław (0,76kg).

Po końcowym ważeniu okazało się że skład czołówki się zmienił, wygrał prowadzący w pierwszej turze Puwalski Mariusz (1,92kg) drugi był Puwalski Przemysław(1,46kg) a na trzecim miejscu uplasował się Grabowski Daniel(1,34kg).

Za miejsca od I-III były pamiątkowe puchary, a za miejsca IV-VI statuetki. W tym sezonie wprowadzona została dodatkowa nagroda losowana przez Prezesa koła w Lubawie , podczas dzisiejszych zawodów zdobył ją Szymon Matyjak .

Jak zwykle na zakończenie odbyło się ognisko w miłej atmosferze. Poniżej wyniki zawodów: