Brązowy medal Radka Gajewskiego w XLII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Warmii i Mazur

W dniach 27-28 marca w  Olsztynie  rozegrany został XLII Międzynarodowy Turniej o Puchar Warmii i Mazur w zapasach dla młodzików. W turnieju wystartowali zawodnicy z Rosji, Litwy i Białorusi.

Zawodnicy lubawskiego Sokoła wystartowali w stylu klasycznym. Brązowy medal w kategorii 53 kg zdobył Radosław Gajewski. To duży sukces Radka w tak silnie obsadzonym turnieju. W kategorii drużynowej zawodnicy z Lubawy uplasowali się na 13 miejscu. W turnieju klasycznym brało udział 21 drużyn.

Miło nam poinformować sympatyków zapasów, że w miejscowości Dorog na Węgrzech od 26.03.2015 r. przebywa na zgrupowaniu Kadry Polski kadetów i juniorów Patryk Rożentalski.