KS Constract Lubawa - KS Gniezno 2:3

W Hali widowiskowo-Sportowej OSiR w Lubawie 7 marca  br. rozegrano kolejne spotkanie I ligi futsalu grupy północnej. Tym razem rywalem Constractu Lubawa był aktualny wicelider tabeli KS Gniezno. Mimo, że w ostatnim meczu ulegli Słonecznemu Stokowi Białystok 3:5 są zawsze groźni.

Przypomnijmy, że dotychczas spotkaliśmy się z ta drużyną dwukrotnie. Oba spotkania zakończyły się remisem. Dziś po emocjonującym meczu Constract uległ gościom, mimo iż pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Pierwszą bramkę spotkania zdobyła drużyna z Gniezna z kontry. Po wyrównaniu przez Piotra Karbowskiego na boisku zaczął przeważać Constract, a goście grali nerwowo i pięciokrotnie faulowali, co skutkowało przedłużonym rzutem karnym, który wyegzekwował Miłosz Jarzembowski. Niestety następny rzut karny nie został przez niego wykorzystany.

Po przerwie drużyna z Lubawy straciła kilka dogodnych sytuacji, a goście grając pięcioma zawodnikami w polu, zdobyli dwie bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. (elubawa)