KS Constract w turnieju w Działdowie "Młodzików" o puchar "Ciech Bud-u"

Opublikowano:

Dnia 31.01.2015 r. sekcja młodzik reprezentująca KS Constract uczestniczyła w turnieju w Działdowie "Młodzików" o puchar "Ciech Bud-u" chłopców do rocznika 2002. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym, a mecze trwały 15 min. W turnieju wzięło udział 6 drużyn GZSZ Rybno, Wkra Działdowo, Poncio Lidzbark Welski, KS Constract, Stomil Olsztyn 1 oraz Stomil Olsztyn 2.

Drużyna KS Constract rozegrała mecz otwarcia turnieju z dobrze znaną i zaprzyjaźnioną drużyną z Rybna, której uległa nieznacznie 2:1, kolejny mecz turnieju zakończył się identycznym wynikiem i drużyna KSC musiała uznać nieznacznie drużynie z Lidzbarka. Młodzi zawodnicy z Lubawy w kolejnych meczach ograli Stomil 1 3:0 i Stomil 2 2:0. Niestety ostatni mecz ulegli gospodarzom 3:1.

Chłopacy potrzebują dużo ogrania jednak widać w ich grze coraz więcej swobody i ogromny progres. Gra zaczyna wyglądać powoli tak jak powinna, chłopacy cieszą się grą, a przy okazji zaczynają rozumieć i grać w FUTSAL, a to zaowocuje w przyszłości.

Drużyna KS Constract turniejem w Działdowie zaczęła prawdziwy maraton, ponieważ przez najbliższe 3 tygodnie rozegrają 3 kolejne turnieje: 07.02 turniej w Skrwilnie, 14.02 w Koronowie, 22.02 w Warszawie. Występy w tak dużej liczbie, bardzo mocno obsadzonych turniejów będą okazją do jeszcze lepszego ogrania się.


Trener Grzegorz Kamiński serdecznie gratuluje zwycięzcom i życzy powodzenia w najbliższych turniejach.

Strzelcy bramek: Szymon Szymański 4, Bartosz Jaroszewski 2, Grzegorz Ewertowski 1, Tomek Przybyłowski 1


RYBNO
WKRA DZIAŁDOWO
PONCIO LIDZBARK W.
KS CONSTRACT
STOMIL I
STOMIL II  

Skład: Mikołaj Ewertowski, Bartosz Jaroszewski, Bartosz Szczepański, Tomek Przybyłowski, Grzegorz Ewertowski, Adam Ewertowski, Arkadiusz Muszyński, Szymon Szymański

www.ksconstract.pl, www.facebook.com/ksconstract/,

  (dk)