KS CONSTRACT LUBAWA wystąpi w finałach MISTRZOSTW POLSKI U14

Opublikowano:

Kolejna z drużyn młodzieżowych KS CONSTRACT LUBAWA wystąpi w finałach MISTRZOSTW POLSKI. Zespół U14 prowadzony przez DAWID GRUBALSKIEGO w najbliższą sobotę i niedzielę przystąpi do rywalizacji o medale w Białymstoku.

Dla młodej drużyny Trenera GRUBALSKIEGO, sam awans do finałowej dwunastki trzeba uznać za duży sukces. Młodzi zawodnicy z Gminy i Miasta Lubawy swój pierwszy wspólny trening odbyli dopiero w październiku ubiegłego roku, a już w grudniu przystąpili do rywalizacji o awans do turnieju finałowego.

Finałową trzynastkę wyłoniły, aż trzy turnieje eliminacyjne oraz zaplanowany wcześniej turniej barażowy dla drużyn, które zajęły 3 miejsca w swoich grupach. Dla młodych konstruktorów dopiero turniej barażowy okazał się przepustką do występu w Białymstoku.

Trener Grubalski cały czas jest pod wrażeniem postępów robionych przez drużynę. Podkreśla również fakt, iż bardzo ważny w budowaniu tego młodego zespołu był duch zespołowy i zaangażowanie, które nawet na chwile nie pozwoliły zwątpić w ten zespół.

To właśnie „Team Spirit” tego zespołu sprawił, że trener Grubalski zrezygnował z udziału w zaplanowanym wcześniej i jedynym w życiu Balu Inżyniera, którego data kolidowała z terminem Mistrzostw Polski.

Zważając młodzieńczą pasję tych młodych chłopców, można być pewnym, że utracony bal zostanie hojnie wynagrodzony, a emocje i doświadczenia, które przywiezie Trener KS CONSTRACT zostaną na zawsze w jego pamięci.

Swoje występy w Białymstoku drużyna KS CONSTRACT rozpocznie od rywalizacji w grupie 3. Rywalami będą kolejno obrońca tytułu REKORD BIELSKO BIAŁA oraz UNIA TARNÓW.

Z turnieju finałowego będzie prowadzona relacja LIVE w na stronie www.lajfy.com i oficjalnej stronie MMP www.futsalmmp.pl

(dk)

Komentarze

Kibic z Lubawy

KS Constract Lubawa     -    Unia Tarnów  0 - 4  (0-2)


Rekord Bielsko Biała      -    KS Constract  Lubawa  4 - 0  (0-0)


KS Constract Lubawa     -    Góral Tryńcza  1 - 3  (1-1)


za Lajfy.com

(2015-01-24 21:04:43)